2726
عنوان

قطع همزمان آسپرین و آمپول نوکسپارین باهم در هفته هفت

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 29 پست
چند روزه قطع کردی عزیزم؟اگه مثلا سه روز گذشته و اتفاقی نیفتاده نگران نباش دیگه مشکلی پیش نمیاد. من ...

منم مشکل انعقادی دارم چ جوری قبل بارداری مشکل حل کردی .دکترت کی ؟تهرانی؟

منم مشکل انعقادی دارم چ جوری قبل بارداری مشکل حل کردی .دکترت کی ؟تهرانی؟

من پروتئین اس و هموسیستئین خونم مشکل داشت که سه ماه فولیک اسید و قرص b6 و آمپول b12 استفاده کردم و بعد که دوباره آزمایش دادم نرمال شده بود و دکترم بهم اجازه بارداری تقریبا دو ماه بعدش باردار شدم‌.

تهرانم.دکترم زهره لواسانی مطبش تو میدون فلسطینه.اسمش و سرچ بکنی اطلاعات کاملش و آدزس و شماره تلفن مطبش میاد‌.

منکه خیلی راضی بودم ازش خدا خیرش بده.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پروتئین اس و هموسیستئین خونم مشکل داشت که سه ماه فولیک اسید و قرص b6 و آمپول b12 استفاده کردم و ب ...

برا من تو اونا مشکل  دارم همو

و سیستئنم فک کنم ۶ بود

مشکل ایمنی هم داشتین؟

2728
ممنون جواب دادی ، خوب من الان یهویی قطع کردم مشکل پیش نمیاد ؟ ای خدا مردم از استرس ،برای شما رو چرا ...

عزیزم میشه لطفا بگی‌ چیزی‌ نشد یهو اسپرین و آمپولتو قطع کردی؟؟؟؟

تورو جواب بدین منم خیلی نگرانم

منم هماتوم داشتم داشتم باتصمیم دکتر یه دفعه قطع کردم و خداروشکر تاالان مشکلی نداشتم بعداز قطع کردن دوباررفتم سونو نی نی هام سالم بودن 

خدایا ممنونم ازت بابت همه ی مهربونی هات ومعجزه هات....مواظب دو قلوهام باش ❤
منم هماتوم داشتم داشتم باتصمیم دکتر یه دفعه قطع کردم و خداروشکر تاالان مشکلی نداشتم بعداز قطع کردن د ...

ممنونم عزیزم مرسی که جواب دادین ، از چند هفتگی قطع کردین ؟ 

هم آسپرین و هم انوکساپارین؟

قبلا سقط داشتین؟ 

منم هماتوم داشتم داشتم باتصمیم دکتر یه دفعه قطع کردم و خداروشکر تاالان مشکلی نداشتم بعداز قطع کردن د ...

اااا فکر کنم یه هفته با هم اختلاف داریم ، درسته؟ 

من ۱۲ هفته و ۳ روز هستم 

ممنونم عزیزم مرسی که جواب دادین ، از چند هفتگی قطع کردین ؟  هم آسپرین و هم انوکساپارین؟ قبلا ...

بله عزیزم قبلا دو تاسقط داشتم و الان هم انوکسا و هم اسپرین رو یه جاقطع کردم از هفته ی نهم قطع کردم الانم هفته ی چهاردهم هستم

اااا فکر کنم یه هفته با هم اختلاف داریم ، درسته؟  من ۱۲ هفته و ۳ روز هستم

نه من ۱۴ هفته هستم 

بله عزیزم قبلا دو تاسقط داشتم و الان هم انوکسا و هم اسپرین رو یه جاقطع کردم از هفته ی نهم قطع کردم ا ...

واااای مرسی که جواب دادی یکم خیالم راحت شد 

من تو هفته ۱۳ هستم 

شنبه میخوام برم ازمایش سل فری بدم گفتن باید سه روز آسپرین و انوکساپارین مصرف کنم ، خیلی نگران بودم 

شما دو قلو دارین ؟

واااای مرسی که جواب دادی یکم خیالم راحت شد  من تو هفته ۱۳ هستم  شنبه میخوام برم ازمایش س ...

اهان ایشالا که جوابش عالی میاد ...اره دوقلو دارم یه دختر یه پسر 

عزیزم چه عالی خدا حفظشون کنه ، انشالله به سلامتی به دنیا بیان  برام دعا کن

خیلی ممنون عزیزم ایشالا ...برات دعامیکنم حتما❤❤❤

سلام منم ای وی افم هماتوم ندارم دوقلو دارم هفته ۱۲ دکترم انوکسارو  قط کرده و خیلی نگرانم شما براتون مشکلی پیش نیومد توروخدا اگه هستین جواب بدین

2706