2726

خانمها من رفتم ضربان قلب جنین رو هم شنیدم،هماتوم داشتم دکترم آسپرین و نوکسپارین رو قطع کرد . آی وی افی هستم.

همش نگرانم نکنه به خاطر قطع اینها قلب بچه وابسته ،شماها تجربه مشابه داشتید؟ مشکلی پیش نمیاد؟

نه مشکلی پیش نمیاد منم تا هفته ۱۲ میزدم و بعد دکترم برام قطع کرد البته بهم گفت کم کم قطع کنم مثلا آسپرین و اول یه روز در میون بعد دو روز درمیون خوردم و بعد قطع کردم آمپول ها رو هم اول یه روز در میون بعد دو روز درمیون بعد هفته ای یدونه بعد قطع کردم.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

به نظرم برو با یه دکتر خوب دیگه مشورت کن این آمپول خیلی به رشد جنین کمک میکنه من کل بارداریمو استفاده کردم حتی روزای آخر که قطعش کرد بازم میترسیدم چون آی وی اف کردی حتما پیگیری کن به نظرم نباید قطعش میکرد ریسک نکن مطمئن شو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه مشکلی پیش نمیاد منم تا هفته ۱۲ میزدم و بعد دکترم برام قطع کرد البته بهم گفت کم کم قطع کنم مثلا آس ...

ممنون جواب دادی ، خوب من الان یهویی قطع کردم مشکل پیش نمیاد ؟ ای خدا مردم از استرس ،برای شما رو چرا قطع کرد؟

2728
به نظرم برو با یه دکتر خوب دیگه مشورت کن این آمپول خیلی به رشد جنین کمک میکنه من کل بارداریمو استفاد ...

الان از شنبه قرص نخوردم و آمپول نزدم پنج روزه 

فردا برم ببینم دکتر دیگه ای پیدا میکنم برم پیشش 

ممنون جواب دادی ، خوب من الان یهویی قطع کردم مشکل پیش نمیاد ؟ ای خدا مردم از استرس ،برای شما رو چرا ...

چند روزه قطع کردی عزیزم؟اگه مثلا سه روز گذشته و اتفاقی نیفتاده نگران نباش دیگه مشکلی پیش نمیاد.

من مشکل انعقادی داشتم قبل بارداریم خونم نرمال شده بود ولی برای اطمینان بیشتر چون دو تا سقط داشتم تا هفته ۱۲ استفاده کردم البته با نظر دکترم.

در ضمن اصلا استرس نداشته باش اون استرس از هر چیزی خطرناک تره عزیزم.

انشاالله بارداری راحت و سالمی داشته باشی و  بچت و صحیح و سالم و به موقع بغل کنی.

الان از شنبه قرص نخوردم و آمپول نزدم پنج روزه  فردا برم ببینم دکتر دیگه ای پیدا میکنم برم پیشش ...

نه دیگه خیالت راحت الان پنج روزه نخوردی و اتفاقی نیفتاده خدا رو شکر پس دیگه خطری نداره نگران نباش

نه دیگه خیالت راحت الان پنج روزه نخوردی و اتفاقی نیفتاده خدا رو شکر پس دیگه خطری نداره نگران نباش

آخه از کجا معلوم اتفاقی نیفتاده ، ویار و تهوع نداشتم که بخواد قطع بشه ، شاید قلبش وایسه و من نفهمم

آخه از کجا معلوم اتفاقی نیفتاده ، ویار و تهوع نداشتم که بخواد قطع بشه ، شاید قلبش وایسه و من نفهمم

نه عزیزم نگران نباش من دو بار سقط داشتم منم تو همه ی بارداری هام اصلا تهوع و ویار نداشتم.اما چون دو تا سقط داشتم میدونم که سقط علائم داره اگه دل درد و لکه بینی نداری اصلا نگران نباش و تا چکاپ بعدیت صبر کن اگرم خیلی نگرانی برو سونوگرافی صدای قلبش و گوش کن که خیالت راحت بشه و دیگه استرس نداشته باشی😍❤

نه عزیزم نگران نباش من دو بار سقط داشتم منم تو همه ی بارداری هام اصلا تهوع و ویار نداشتم.اما چون دو ...

ممنون عزیزم فردا میخام برم بهداشت پرونده باز کنم میگم اونجا یه چک بکنم ایشالا که مشکلی نباشه 🙏🙏🙏🙏

2706