2726
عنوان

فرهنگ مثبت؛ از خودمون شروع کنیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 732 بازدید | 103 پست

هر روز حداقل نیم ساعت مطالعه کنیم

بزاریم بچه ها با کتاب و مطالعه از خونه و توی دست پدرمادرشون آشنا بشن

به دخترامون نگیم انشالله عروسیت مراقبت های جنسیتی رو به بچه ها چه دخت و چه پسر یاد بدیم ولی هیچوقت طوری رفتار نکنیم که به دختر القا بشه جنس دومه

به بچه ها یاد بدیم عشق به وطنو که وطنمون مادرمونه و مردم کشورمون خونوادمون تا واسه طبیعتو عشق به هم نوع احساس مسئولیت کنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

جایی که مناسب برای پارک کردن نیست حتی برای چند لحظه هم پارک نکنیم 😬

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

هبچ وقت موقعی ک از خانواده خودت کدورتی داری پیش همسرت بازگو نکن بدگویی و غیبت از خانواده ات درمواقعی ک باهمسرت بحث وجدل پیش میاد باعث کشاندن پای انها وسط معرکه و سرکوفت زدن شوهر میشه

جایی که مناسب برای پارک کردن نیست حتی برای چند لحظه هم پارک نکنیم 😬

آخ گفتی ...

فقط روبروی پلهای پارکینگ پارک کردن ممنوع نیست بلکه روبروی پلهای پیاده رو که برای عبور کالسکه و ویلچر و عابر هست هم پارک کردن خودرو نشانه بی فرهنگیه

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏