2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
كي زدي☹️من دردهاي پريم شروع شده

من تازه دردام خیلی فرق میکرد همش زیر دلم تیر میکشید نافم درد میکرد کمردرد بودم همش صبحا زود حالت تهوو داشتم دیگه مطمئن بودم باردارم اما دیروز زدم منفی بود ....اخه همه گفتن چند روز قبل نشون میده اما.....

خدای مهربونم مواظب پسرم باش....
من تازه دردام خیلی فرق میکرد همش زیر دلم تیر میکشید نافم درد میکرد کمردرد بودم همش صبحا زود حالت تهو ...

اینقد تو بغل همسرم گریه کردم اصلا اشکم بند نمیومد اقام بنده خدا بااینکه خودش بغض کرده بود اما منو دلداری میداد یکم اروم شدم اما دیگه بیخیالش شدم میگم هروقت خدا بخاد میده نخادم من هرکار کنم نمیشه

اینقد تو بغل همسرم گریه کردم اصلا اشکم بند نمیومد اقام بنده خدا بااینکه خودش بغض کرده بود اما منو دل ...

عزیزم

منم ماه اول اقدامم بود...دیروز پری اومد

منم کلی گریه کردم..اما گفتم هرچی خدا بخواد.....

2738
عزیزم منم ماه اول اقدامم بود...دیروز پری اومد منم کلی گریه کردم..اما گفتم هرچی خدا بخواد.....

اره بابا من شیش ماه غصه میخورم و گریه میکنم و یجورایی افسردگی گرفتم اما دیگه واقعا میخام بیخیال شم بسپارم دست خدا هرچی برام خدا بخاد انشاءالله ک ب زودی ب ارزومون برسیم