2410
2553
عنوان

کیا بلند پروازن بیان

317 بازدید | 57 پست

بچهها من حس میکنم خیلی بلند پروازم یعنی خیلی 

اصلا به زندگی الانم راضی نمیشم با اینکه اوضاعم بد نیستا 

ولی دلم چیزای جدید میخواد پیشرفت عالی میخواد 

ولی به دلایلی نشد ناامیدی زندگیمو نابود کرد روحیمو بهم ریخت الان میخوام شروع کنم از اول با امید و انرژی به همه چی که میخوام برسم 

یه دکتر موفق بشم خونه و ماشین خوب داشته باشم حتی شده به خارج مهاجرت کنم 

خیلی بلندپروازم ولی خب میخوام تا بهشون نرسم دلم اروم نمیشه کی پایس با هم برنامه ریزی کنیم و مث من باشه؟

خوبه بلند پروازی البته شرایطتو بپذیری و ازش لذت ببری ولی بگی من لایق بهتر از اینمو تلاش کنی 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

بهترین کارو میکنی یه بار زندگی میکنی بهترین زندگی رو بکن  نه یه زندگی روتین کسل کننده ولی در عین حال از الانتم لذت بب الانو فدای یه خوشبختی در اینده نکن ادم به هرچی که بخواد میرسه کافیه اراده کنی و توکل

2714
بهترین کارو میکنی یه بار زندگی میکنی بهترین زندگی رو بکن  نه یه زندگی روتین کسل کننده ولی در عی ...

اره عزیزم دلم چیزای جدیدو میخواد امتحان کنم جاهای جدید برم از زندگی یکنواختم خسته شدم

اینا هدفمند بودنه نه بلند پروازی. 

بشین قشنگ با ذهن اروم فکراتو بکن از چه راه هایی میتونی به خواسته هات برسی. پول و جایگاه اجتماعی رو در نظر نگیر. ببین چه راهیی باعث میشه شاد باشی. 

برنامه ریزی کن

یه ماهه 

۶ ماهه

۱سالع 

۵ ساله

کم کم قدم وردار

از قانون جذب خوب استفاده کن و از خدا کمک بخواه

بخای نشدن نداره

She is everything I ever wanted.... 
2706