2733
2734

عزیزان خودتون تقویت کنید من چند روزه عرق رازیانه میخورم صبحانه عسل چای دارچین شیره انگور 

خدا کنه این ماه دیگه پریود نشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شیش ماهه اقدامم اما ....دیروزم بی بی زدم منفی بود دیگه خیلی ناراحتم و دلشکسته تقریبا از دیروز بیخیال شدم همه میگن بخاطر استرس زیادیمه ک جواب نمیگیرم

خدای مهربونم مواظب پسرم باش....
2731
من شیش ماهه اقدامم اما ....دیروزم بی بی زدم منفی بود دیگه خیلی ناراحتم و دلشکسته تقریبا از دیروز بیخ ...

عزیزم منم اقدام کردم نشدم از امشب رازیانه بخور انشالله جواب می گیری من تو سایت شنیدم که خوردن همون ماه باردار شدن

من دوماه دیگه میخام اقدام کنم ب امیدخدا ولی نمیدونم چکار کنم چ نکنم فقط میدونم ک خیلییی اسنرس دارم خیلییی نمیتونم فکرشو نکنم

😍 بالاخره منم توی 21بهمن 99بعد دوسال مادر شدم خدایاشکرت دوستان دعا کنید نی نیم سالم بیاد بغلم انشالله قسمت همه منتظرا💕
عزیزم منم اقدام کردم نشدم از امشب رازیانه بخور انشالله جواب می گیری من تو سایت شنیدم که خوردن همون م ...

چطوری بخورم؟؟عرق رازیانه منظورتونه؟؟یا دم کرده؟؟

خدای مهربونم مواظب پسرم باش....
2738