2737
2734
عنوان

استرس کشت منو وایییی😭🙄😩😞

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره عزيزم جانم بگو 

بهت گفتم رفتم دیدمش؟ببین من الان خب واقعا متوجه نیستم چون حس عجیبی دارم ازالان دوست دارم یکی باشه صادقانه بهم بگه اینکارو بکن یا نه.یعنی حس میکنم ک الان عقلم کار نمیکنه 

بهت گفتم رفتم دیدمش؟ببین من الان خب واقعا متوجه نیستم چون حس عجیبی دارم ازالان دوست دارم یکی باشه صا ...

اولين دوست پسرته؟

من ك صدبار گفتم خودتو درگير نكن

بخدا دوستي همش اعصاب خورديه من ك هركيو ديدم اينجوري بوده

چن وقت ديگه احتمالا ب بيرون رفتن و...گير بده 

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
اولين دوست پسرته؟ من ك صدبار گفتم خودتو درگير نكن بخدا دوستي همش اعصاب خورديه من ك هركيو ديدم اينج ...

نه اولیش نیست .خب درمورد همینا صحبت کردیم نظرشو گفت منم گفتم .ولی میترسم ب راحتی اعتماد کنم 

نمیدونم چجوری باید بشناسمش دقیقا

2738
نه اولیش نیست .خب درمورد همینا صحبت کردیم نظرشو گفت منم گفتم .ولی میترسم ب راحتی اعتماد کنم  ن ...

در مورد شناختن ك من خودم اصلا هيچي نميدونم تازه بعد دوسال دوستي فهميدم طرف چقد عوضي بوده😐

ولي باز خيالم راحت شد اوليش نيست و تجربه داري اينجوري خيلي بهتره

اصلا ب اين زوديا اعتماد نكن ك جايي مثل خونه اينا باهاش تنها باشي

در مورد ازدواج چيزي نميگه؟شرايطش چطوره؟

در مورد شناختن ك من خودم اصلا هيچي نميدونم تازه بعد دوسال دوستي فهميدم طرف چقد عوضي بوده😐 ولي باز ...

چرا درمورد ازدواج گفتش که باید بیشتر بشناسیم همو مسئله مهمیه نمیتونم ازاللن قول الکی بدم.

چرا درمورد ازدواج گفتش که باید بیشتر بشناسیم همو مسئله مهمیه نمیتونم ازاللن قول الکی بدم.

ان شالله ك اگه به صلاحته ختمه بخير بشه

كار و پول داره؟اگه نه ك بيخيالش بشو 

😐😐😐پس کی تجربش کنمممممم

چرا دوستی با یک پسر رو تجربه کنی تو این سن و سال؟

چرا لذت تحصیل کردن تو دانشگاه،دورهمی های دوستانه،مطالعه،گردش و...این چیزا رو تجربه نکنی؟

شاید بگی همش رو تجربه کردی اما به نظرم ذهنت رو با خیال یک پسر آلوده نکن

اونم مجازی!!

ما دخترا احساساتی هستیم و زود دل می بندیم اگه بهش علاقه مند شدی و اون ولت کرد چی؟

حتی احتمال یک درصد بده

تو که شناختی روی اون طرف نداری از کجا میدونی نیت های دیگه ای در سرش نداره؟

عزیزم اینو خواهرانه میگم شاید هم بدت بیاد اما مطمئن باش این روابط درصد بسیار بسیار کمیشون به ازدواج ختم میشه

حتی اگه قصد شما فقط دوستی باشه،شما دائما در استرس و اعصاب خوردی به سر می برید

استرس اینکه کسی شما رو ببینه،خانواده تون بفهمن،استرس اینکه طرف مقابلتون رو از دست ندید...

شما خیلی جوونید

شاید الآن از حرف های من ناراحت بشید...

من مبتلا به سندروم پلویوفیلیا 🌧 ☂️و سرونوفیل 🌩⚡️هستم.😇
2706