2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اين چيزام بي تاثير نيست ولي خدا بخاد بده بدون رعايتم ميده

من اصلا از اين رژيم و اينا خبر نداشتم همينجوري اقدام كرديم پسر شد

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2720
قبلش اصلا اقدام نداشتی؟همسرتون ازمایش اسپرمم دادن؟

اره خودم چکاپ کامل دادم.شوهرمم همینطور.البته رژیم پسر دارشدن هم به مدت سه ماه زیرنظر دکتر رعایت کردم.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

منم پسر میخام 😢یه دختر دترم کاش دومیمی پسر بشه چون توانایی بیشتر دوتا بچه ندارم دلم از دوتا جنسیت میخاد😢😢😢😢😢😢😢 برا بچه اول رفتم مشهد لباس دخترونه اوردم چون عشق دختر بودم و یچه اولم دختر شد   حالا دیگه دلم پسرررر میخاددددد برا دومیم😢😢😢😢

چی‌بگم والا😑
2714
من شوهرم کیست داره ینی ممکن اثر داشته باشه؟

والا نمیدونم.من شوهرم آزمایش داد دکتر هم گفت مشکلی نداره.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
عزیز دلم ممکنه تعداد و تحرکشو بگی

نمیدونم والله فقط میدونم دکتر دارو داد ولی قبل مصرف داروها من باردار شدم

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
والا نمیدونم.من شوهرم آزمایش داد دکتر هم گفت مشکلی نداره.

من بچه اولم با یه بار اقدام باردار شدم ولی تازگیا فهمیدیم شوهرم یه کیست داره ک اندازشم بزرگ‌و قشنگ‌مشخصه

چی‌بگم والا😑
من بچه اولم با یه بار اقدام باردار شدم ولی تازگیا فهمیدیم شوهرم یه کیست داره ک اندازشم بزرگ‌و قشنگ‌م ...

ببخشید کیستش کجای بدنشه؟یعنی دکتر گفته باید عمل شه؟

ای کاش بعد دارو اقدام میکردی چون اسپرم خ مهمه

اره متاسفانه ولی میدونی چهار سال تو اقدام بودم دیگه خسته شدم درست همون ماه که دارو داد  منم باردار شدم نمیدونستم وگرنه اون ماه جلوگیری میکردم

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
2706