2703
2716
عنوان

خ ی ا ن ت

| مشاهده متن کامل بحث + 1228 بازدید | 97 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ک خودم یه دختر چادری معمولیم هر سری تفریحی کاری دارم میرم بالا با تعجب ب من نگاه میکنن تک و توک چ ...

متاسفانه تو جامعه امروزی 

چادریا رو مسخره میکنن و از یادگار مادرمون زهرا خجالتم نمیکشن 

اره تو بالاشهر این مشکل هست

خدا نکنه یه رستوران یا پارک بری 

مثل ادم ندیده ها بهمون نگا میکنن

انگار مال باباشون رو دزدیدیم

کشوری که داره ماهواره و پهپاد و موشک و تانک می‌سازه رواست مردمش تو پراید و پژو جنازه بشن؟! 
کجایی شمامگه؟

استرالیا 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2720

اکثرا هم اونایی ک بی حجابی براشون عادی نیست خیانت میکنن وگرنه بری تو زندگی یه ادم با فرهنگ میبینی اکثرا به زنشون وفادارن چون چشماشون عادت کرده به دیدن صحنه های بدحجاب اما بعضیا براشون تازگی داره و چشماشون هریسه

ماهواره  مبایل  تلویزیون  کوچه و بازار   شو لباس  و هزار تا چیز دیگه

چاه باید ازخودش آب داشته باشه وگر نه نمیشه چشمای طرف و ببندیم

بنظر من اگر کسی اهلش باشه دست و پا چشمشم ببندی بازم میره دنبال این کارا اما اگه نباشه ی زن بفرستی تو ...

دقیقا,, یه نفر رو من میشناسم با پدرشوهرش و مادرشوهرش تو یه خونه زندگی  میکنن فقط یه اتاق دستشه,,, دوتا بچه داره,,, شوهرش شبکاره,,, شب دوتا بچه رو خواب میکرده,, و به پدر و مادرشوهرش قرص خواب میده و نصف شب میرفته خونه دوس پسرش,, تا صبحم برمیگرده, تا اینکه یه شب نمیدونم گیر چه جور ادمایی میفته صبح نمیتونه بیاد,, بعد چندروز داغون و لخت پرتش میکنن جلو فرودگاه و میرن,,, زنگ میزنه خانوادش میرن جمعش میکنن,,, فکر کن خونه مستقل بود چکار میکرد این بشر

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
2714