2733
2739

چه سوالای عجیبی می پرسین

آزمایش بتااچ سی جی بسیار در تشخیص بارداری دقیقه و اگر بگه باردار نیستی دیگه نیستی مگر اینکه خیلی زود آزمایش انجام شده باشه که وقتی موعد پریودی گذشت موقع مناسبیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه سوالای عجیبی می پرسین آزمایش بتااچ سی جی بسیار در تشخیص بارداری دقیقه و اگر بگه باردار نیستی ...

عزیزم گذشته 8روز، روز 4تاخیرم از دادم منفی بود، ولی دکتر گفت صبر کن 14 روز دیگه بتا بده، هیچ خبری هم از پریودی نیس

2728
مال من ازمایشم روز پری منفی بود تازه دوهفته بعدش شد۳۰۰

همه اونایی که بتا منفی بوده بی بی شون مثبت بوده ولی برا من هردو منفی، امروز میرم پروژسترون میزنم هرچی شد بخدا خسته شدم دیگه.... زیر دلم درد میگیره ودوباره خوب میشه سینه هامم بزرگ شد حس میکنم باد کرده نوکشم حساس شده

2738
همه اونایی که بتا منفی بوده بی بی شون مثبت بوده ولی برا من هردو منفی، امروز میرم پروژسترون میزنم هرچ ...

مال منم دوتاش منفی بود هم بی بی هم آز سونوهم شدم گفتن کیست داری دیگه مطمعن شدم باردار نیستم دوهفته بعدش دیدم از پری خبری نیست یه تست خریدم دیدم مثبته

مال منم دوتاش منفی بود هم بی بی هم آز سونوهم شدم گفتن کیست داری دیگه مطمعن شدم باردار نیستم دوهفته ب ...

بگو بخدا یا اینکه میبینی من عصابم خیلی خورده میخای امید بدی اشک تو چشام جمع شده.... نمیدونم کجا کارم😪😥

مال منم دوتاش منفی بود هم بی بی هم آز سونوهم شدم گفتن کیست داری دیگه مطمعن شدم باردار نیستم دوهفته ب ...

الان نی نی تن داری😥منظورم صحیح وسالم به دنیا اومد، من میگم اگه باردارم باشم فکر نکنم درست حسابی بشه 😥

2706