2737
2734
عنوان

رشته حقوق یا ....

809 بازدید | 14 پست

من دبیرستان رشتم ریاضی بوده و الان مدرک کارشناسی ارشد دارم

میخواستم یه رشته دیگه درس بخونم بنظرتون رشته حقوق خوبه؟ بازارکار داره؟ باید دیپلم انسانی بگیرم یا با همون ریاضی میشه؟

کسی اطلاع داره درساش سخته یا نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بازار کار که اصلا نداره خیلی ظرفیت کم شده همه دانشگاه ها هم حقوق دارن چون نه کارگاه داره نه واحد عملی واسشون میصرفه ولی 

ریاضی که خیلی رشته های متنوع داره ببین چی بازار کارش خوبه همونو بخون مرتبط هم هست با رشتت

دستمو ول نکن🤲🏻
2738

عزیزم حقوقم مثل پزشکی همون قدر تلاش میخاد تا موفق بشی . چرا بازار کارش خوب نباشه آخه . به شرطی که تلاش کنین وکیل کم از پزشک درآمد نداره یا دفترخانه ها درآمدشان خوبه فقط علاقه و تلاش میخاد چون لیسانس حقوق که به دردت نمیخوره باید بخونی برای وکالت و دفتر داری 

ببين عزيزم چه براي وكالت چه دفترخونه بايد امتحان بدي كه امتحان سختيه! و به غير از سختي ظرفيت كانون وكلا خيليييييي كمه مثلا حالا دقيق نميدونما ميگم مثلا اگه ١٠هزار نفر شركت كنن واسه كانون وكلا براي تهران فقط ١٠نفر ميخواد كه تو تهران دفتر بزنن و اجازه وكالت داشته باشن فكر كنم دفترخونه ام همينه ! ولي همه دانشگاه دره پيتي حقوق داره به خرطر همين  قبوليش سخت نيست اگر كسي هستي كه بري بخووووووني جدي جدي مثلا دو سال بخوني امتحاناش رو قبول شي برو بخون در غير اين صورت وقت نذار پاش 

ببين عزيزم چه براي وكالت چه دفترخونه بايد امتحان بدي كه امتحان سختيه! و به غير از سختي ظرفيت كانون و ...

خودم درسم خوبه و عاشق درس خوندن هستم و دانشگاه هم جزو رتبه ها بودم

ولی از حقوق میترسم میگم همش قانون و ماده است سخته حفظ کردن برا همین پرسیدم

ممنونم

2706