2726

سلام اونایی که دختر پسر دارین ویاراتون سر هر کدوم متفاوت بود 

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
پسر ادم گر میگیره دختر احساس سردی داری

من اوایلش خیلی گرمم بود الان سردم میشه دختره یعنی

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه برای هر دو یکجور بودم . طوری که میگفتم اینم پسره . ولی تو سونو گرافی گفت دختر از تعجب و خوشحالی & ...

احتمال داره ویار فرق کنه ولی جنسیت همون مثل قبلی باشع

✳️برخی از نشانه‌های قابل توجه داشتن یک نوزاد پسر در دوران بارداری👶 :

۱.عدم داشتن حالت تهوع در بارداری

۲.اگه ضربان قلب نوزاد شما کمتر از ۱۴۰ ضربه در دقیقه باشه،

۳.ظهور جوش و آکنه در بارداری

۴.ویار به غذاهای تند و شور و ترش

۵.وضعیت شکم، اگرشما میتوانید چیزهای کمی را حمل کنید، نشان دهنده نوزاد پسره.

۶.زنانی با طبیعت تهاجمی،جسورانه و غالب بیشتر احتمال دارد که یک نوزادپسر را حمل کنند و جنبه‌های رفتاری با افزایش سطح تستوسترون مرتبطه.

۷.در دوران بارداری سایز سینه‌های شما افزایش میابد زمانی که شما یک نوزاد پسر را حمل می‌کنید،سینه راست شما بزرگتر از سینه چپتان است.

۸.سرد بودن پاها در بارداری پسر

۹. رشد سریع موی سر در بارداری پسر

۱۰.در طول بارداری،شما اغلب احساس خستگی می‌کنید، اگر شما بیشتر به سمت چپ میخوابید، نشان دهنده نوزاد پسره.

۱۱.دست‌های خشک و ترک خورده

۱۲.علاوه بر داشتن شکم گرد، وزن بیشتری در شکم شما قابل مشاهده است. برخلاف مادرانی که نوزاد دختر باردارن وزنشان در سراسر بدن به خصوص در صورتشان توضیع میشود.

همه‌ی آن چیزی که مادران باید بدانند.

@iran_salaamat

من يه پسر دو سال و نيمه دارم الانم باردارمو دختره،من سر هر دو بارداريم ويارام تقريبا يكي بود و زياد تو چهرمم تغييري پيدا نشده بود اونطور كه ميگفتن سر دختر مادر زشت ميشه ولي از چيزي كه خودم فهميدم و احتمال زياد ميدادم كه دختره صورتم خيلي اوايل جوش ميزد در صورتي كه قبلش اصلا صورتم جوش نميزد و صاف بود 

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 
من يه پسر دو سال و نيمه دارم الانم باردارمو دختره،من سر هر دو بارداريم ويارام تقريبا يكي بود و زياد ...

احتمالش هست ویار تغییر کنه ولی جسیت همون باشع

اره یه کم فرق دارن ولی برا من بیشتر از رو هیکلم فهمیدم این یکی با اون یکی فرق داره مثلا اگه راست آدم برجسته بشه احتمال ۹۰ دختره ولی اگه بهت بشه یا حالت تخت باشه پسره. یکی دیگه هم این که اگه شکم از بالای ناف یعنی زیر سینه بزدگرگ بشهدخوره و زیر ناف پسر 

واسه من که اینطور بود ولی باس ن رو مطمئنم واسه همه همینجوره

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
من يه پسر دو سال و نيمه دارم الانم باردارمو دختره،من سر هر دو بارداريم ويارام تقريبا يكي بود و زياد ...

اره منم سر دخترم صورتم جوش زد ولی سر پسرم اصلا جوش نزد وکاملا شفاف بود

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
نه برای هر دو یکجور بودم . طوری که میگفتم اینم پسره . ولی تو سونو گرافی گفت دختر از تعجب و خوشحالی & ...

منم سر اين بارداريم همه ميگفتن اينم پسره ولي خودم ميگفتم كه نه من حسم ميگه كه دختره

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 
اره یه کم فرق دارن ولی برا من بیشتر از رو هیکلم فهمیدم این یکی با اون یکی فرق داره مثلا اگه راست آدم ...

من زیر نافم اومده بالا فقط

2706