1345
1341

من تا ۳ روز بعد موعد ترشحاتم نارنجی شده بود ولی قهوه ای نبود و من مجدد از بتا دادم که بتام خوب رفته بود بالا و بهم دکتر شیاف داد و برای هفته بعد سونو ...من طبق نرم افزار الان دقیقا ۵ هفتم شروع شده و تو ۶ هفته ام ولی امروززز اصصصصصلااا علائم بارداری ندارم هیییییچیی نگرانم توروخدا کمک

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی صلوات برای سلامتی نینیام میفرستی؟  خدایا شکرت...مراقبشون باش لطفا بعد چشمممم انتظاری بهم دادی 

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

خیلی خوشت میاد تهوع و بیحالی بیاد سراغت؟؟

خب نگرانم اینطوری

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی صلوات برای سلامتی نینیام میفرستی؟  خدایا شکرت...مراقبشون باش لطفا بعد چشمممم انتظاری بهم دادی 
1350

من برحسب تجربه سقطای خودم میگه امیدوارم برا شما اینجور نباشه انشالا.... من ب محض ی ذره تهوع و درد سینه داشتم شک ب بارداری میکردن بی بی و آز مثبت میشد. تا ی هفته علایم داشتم یهو کم و قطع میشد تو دو سه روز. میرفتم سونو تا رشد متوقف شده و سقط 😑بدنا فرق داره. انشالا برای شما صحیح و سالم باشه 

فقط میگم برید خداروشکر کنید ک مثل ما تهوع ندارید

فقط همینو میتونم بگم

...

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟