2737
2734
عنوان

رقص تانگو💏

835 بازدید | 24 پست

سلام دوستای گلم

بیاید بگید رقص تانگوی عروسیتون با چه آهنگی بود؟

و بهترین آهنگی که واسه رقص تانگو میشناسید چیه؟

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آهنگ جدید انتخاب کن عزیزم ترجیحا ملایم و بی کلام باکلاس تره بعضی آهنگا که خیلی باهاشون رقصیده شده د ...

نه کلاس نمیرم

خودم میخوام طراحی کنم

به نظر شما با آهنگی برقصیم؟؟

خودم سلام عاشقانه اندی رو دوست دارم ولی قدیمیه

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
2738
نه کلاس نمیرم خودم میخوام طراحی کنم به نظر شما با آهنگی برقصیم؟؟ خودم سلام عاشقانه اندی رو دوست د ...

یادش بخیر چقد طراحی کردم واسه تانگو و تمرین کردیم ولی تو سالن شوهرم گفت لباست گیر میکنه نمیتونم اونجوری برقصم میترسم بخوریم زمین برا همین خودمون یه تانگو معمولی رقصیدیم ریسک نکردیم  

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
یادش بخیر چقد طراحی کردم واسه تانگو و تمرین کردیم ولی تو سالن شوهرم گفت لباست گیر میکنه نمیتونم اونج ...

آخییی لباستون خیلی پف بود؟ 

نه کلاس نمیرم خودم میخوام طراحی کنم به نظر شما با آهنگی برقصیم؟؟ خودم سلام عاشقانه اندی رو دوست د ...

آهنگای ملایم بی کلام خیلی باکلاس و خوبن چن تاشو گوش کن من موقع عروسیم خیلی داشتم ولی اسمشو یادم نمونده

نظر شخصیم اینه بعضی آهنگا با اینکه قشنگن ولی خیلی تو عروسیا باهاشون رقصیدن دیگه حذابیت نداره مثل قسم میخورم هنگامه یا کی بهتر از تو عارف

اگه ترک هستین بگین یه آهنگ قشنگ و ملایم ترکیه هم هست معرفی کنم خوراک رقص تانگو

آهنگای ملایم بی کلام خیلی باکلاس و خوبن چن تاشو گوش کن من موقع عروسیم خیلی داشتم ولی اسمشو یادم نمون ...

نه عزیزم ترک نیستم

مرسی بابت راهنمایی تون ❤❤❤❤

آخییی لباستون خیلی پف بود؟ 

پفش متوسط بود ول یکم دنباله داشت هی پای همسرم میرفت رو لباسم.........شوهرم خیلی خوب میرقصه ولی تو جمع یادش میره کلا....

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
پفش متوسط بود ول یکم دنباله داشت هی پای همسرم میرفت رو لباسم.........شوهرم خیلی خوب میرقصه ولی تو جم ...

وای یادش بخیر عزیزم منم فقط بخاطر رقص هام لباس عروس دنباله دار نگرفتم پاشنه ی کفشمم کوتاه انتخاب کردم

2706