2726
عنوان

خانما بیاین بگین چه خردکنی بگیرم ...

144 بازدید | 16 پست

سلام

میخوام یه خرد کن بگیرم تا حدود 400 تومن هم میتونم هزینه کنم

نمیدونم چه مارکی بگیرم

بیشتر میخوام پیاز با هاش خرد کنم و سیب زمینی و گاها سبزی

نمیخوام له بشن آبشون دربیاد فقط میخوام خرد شن

اندازش هم متوسط رو به بالا باشه ( ابعادش )

چی بگیرم ؟  

اینو بخر دو تن پیاز باهاش خرد کن یه اندازه😂🤦‍♀️ سیر اصلا هر چی عالیه عالی 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خرد کن پارس خزر بگیر حدودا 300 تومنه.ی خرد کن دستی هم بگیر ک برای پیاز عالیه

یعنی چی

خب اگه پارس خزر خوب نیست که فقط همون دستی رو بخرم

یه چیزی میخوام نگینی برام خرد کنه پارس خزر این کارو میکنه ؟

شما دارین راضی هستین ؟

2728
واقعا ؟ چه خوب اسمش جیه ؟

نمیدونم دستیه ها ولی من دوتا گونی پیازو برا مراسم نذری با این خورد کردم وااییی عالیه قیمتی هم نداره ها. حیف پول اون همه خورد کن و وسایل برقی که دادم. اصلا هر چی بریزی توش یه دقیقه خورد میکنه تحویل میده اون دسته بالاش باید بچرخوی من که عاشقشم. 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
نمیدونم دستیه ها ولی من دوتا گونی پیازو برا مراسم نذری با این خورد کردم وااییی عالیه قیمتی هم نداره ...

ممنون عزیزم منم شنیدم دستی ها بهترن. 

سیب زمینی و سبزی چی ؟ اونم میشه باهاش خرد کرد ؟

ممنون عزیزم منم شنیدم دستی ها بهترن.  سیب زمینی و سبزی چی ؟ اونم میشه باهاش خرد کرد ؟

هر چیزی که فک کنی چهار تیکه کن بنداز توش به خدااا من عصای دستم یکی اینه یکی نایسر دایسر یکی ام یه آسیاب برقی کوچیک 😂😂 حیفففف حیف و صد حیف از اونهمه وسیله برقی که نگاهشونم نمیکنم اینا راحته در دسترس تره اوردن و بردن نمیخواد شستن راحته.

من از همینا داشتم دستش راحت شکست

جنسش خوب نبوده برا من مال ۵ سال پیشه مادر شوهرم برا ۸ سال پیش مامانم برا ۷ سال 

هر چیزی که فک کنی چهار تیکه کن بنداز توش به خدااا من عصای دستم یکی اینه یکی نایسر دایسر یکی ام یه آس ...

خخخ

بالاخره واسه جهاز خریدن آدم یه سری چیزا برقی زو مجبوره بخره

مثلا من الان چرخ گوشت خریدم سال تا سال استفاده نمیکنم

کاش یه عکس از مارک روش برام بفرستی عزیزم

خونه خودم نیستم عزیزم چشم رفتم حتما

مرسی ... منتظرمااا    

حتما

2706