2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گشنه نیس شاید.پسر منم ب خاطر بازیگوش بودنش گاهی چهار پنج ساعت یادش میره شیر بخوره

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️

ای جان.شیرخودتو فقط میخوره.اگه بتونی تا یک سالگی باهاش راه بیای و هرطور شده بهش بدی بعد یک سال نخورد عیب نداره.پسر منم دبروز هشت ماهش تموم شده😘

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

اگه دوسه روزه اینطوری شده امکان اینکه برا دندونش باسه یا خدایی نکرده دهنش آفت زده باشه هس

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
ای جان.شیرخودتو فقط میخوره.اگه بتونی تا یک سالگی باهاش راه بیای و هرطور شده بهش بدی بعد یک سال نخورد ...

چند میلو هست عزیزم هفت ماهگی چقدر بود خدا خفظش کنه

چند میلو هست عزیزم هفت ماهگی چقدر بود خدا خفظش کنه

هفت و ماه بیست روزش که بود وزنش کردم ۹۹۰۰ بود

چقدر خوبه ماشالا پیر من ۷۸۰۰

خب بچه ها فرق دارن باهم عزیزم.تو غذاهاش کره و روغن زردبریز

اره خیلی بازیگوشه چند وقتشه چند مکیلو هست

اونم هفت ماه ونیمشه.فک کنم آخرین بار ۶.۵یا۷کیلو بود

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40