2726
عنوان

استراحت مطلق و یبوست

473 بازدید | 24 پست

دکتر بهم گفته استراحت کن فقط بعد اینجوری یبوست گرفتم

چیکارکنم آخه 🥺🥺

هفته ۷ بارداریم

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببخشید منم یبوست گرفتم حالم اصن خوب نیست دکترمم میگه دارو برات نمی نویسم چیکار  کنم همش گشنمه نمیتونم نخورم وقتی هم میخورم احساس می کنم الان بالا میاذم بسکه شکمم پره

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
صبح کلی خودم با عرض پوزش همشو بالا آوردم 

دوست عزیز پس شما مشکلی نداری یبوست شما از استفراغ کردنتون هست 

منم حدود یکساله مشکل بیمار ی معده دارم و دکترا متوجه نمیشن چمه و همین نخوردن و استفراغ و حالت تهوع و... باعث شده یبوست بشم 

من صبحا یکی دوقورت خیلس کوچیک اب میخورم یجا نوشته بود اینجوری دستگاه گوارشت شروع ب کار میکنه من چندساله همینکارو میکنم هرروز صبح خیلییی کم یبوست گرفتم هر شیش هفت ماه یبار فقط

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
دوست عزیز پس شما مشکلی نداری یبوست شما از استفراغ کردنتون هست  منم حدود یکساله مشکل بیمار ی مع ...

آره اینکه صد در صد تاثیر داره 

منتها باردارم دیگه میبینی  یهو تهوع و...

بروداروخونه یه شربت میده نعنایی میخوری خوب میشی من داشتم ازشکم دردمیمیردم خوبم کرد

دکترم هم گفته شربت لاکتولوز میتونم بخورم

بنظرت بخورم ؟ تو نت هم نوشته تو بارداری مجازه

من صبحا یکی دوقورت خیلس کوچیک اب میخورم یجا نوشته بود اینجوری دستگاه گوارشت شروع ب کار میکنه من چندس ...

چه خوووب

2706