2733
2734

راه حلی پیدا نکردید؟پسر من ۴ سالشه شب ادراری داره.تو روز هم اگه بخوابه خودشو خیس میکنه😣

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبل خواب ببرش دستشویی

اون که عادت داره من نگم خودش میره ولی فایده نداره

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
2731

من تا 3 سال و نیمه این طور بود بعد خوب شد

البته من اصلا به روش نمیاوردم

زیرش تشک پهن میکردم و به محض اینکه خوابش میبرد پوشکش میکردم و قبل بیدار شدنش درمیاوردم که متوجه نشه

شاید اگه بهش سخت میگرفتم بیشتر طول میکشید

2738
سردي بدنش زياد شده ! ببرش عطاري بهش دارو گياهي بده ! توي غذاش دارچين بريز - زنجبيل با چايي بده بهش - ...

از اول همینجوره یه مدت بهتره یه مدت بدتر

احتمالا بد از پوشک گرفتیش 

من راه حلی ندارم به جز آرامش دادن به بچه 

و در این م‌ورد اصلا دیگه سرزنش و اشاره و نصیحت نکنی. مخصوصا پیش کسی مطلقا حرفشو نزنی که بچه متوجه بشه 

با آرامش ازش بخوای تو جمع کردن و‌تمیز کردن رختخوابش کمکت کنه.

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
خونتون ارامش داره؟ من خودم تا ۷ سالگی داشتم یک تاپیکم زدم توضیح دادم

بله تا حدودی...

2706