2733
2734
عنوان

دلم نمیخواست امروز شوهرم بره سرکار

331 بازدید | 34 پست

😂😂😂مسخره ام نکنینا. تازه ام به هم نرسیدیم ولی امروزکلا دوز احساساتم بالاست نمیدونم چرا دلم میخواست امروز پیشم میموند😂😂😂 خدایی این شوهر چیه ادم سیر نمیشه ازش موجودم اینقدرررر رومخ و دوست داشتنی؟ 😂😂😂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

والله شوهر من مونده خونه.   کلافه شدم فقط لم داده رو مبل کنترلم دستش اصلا نمیزاره تلوزیون از شبکه نمایش تکون بخوره فقط فیلم های جنگی خارجی میبینه

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali

چی هستن مردا همش میچسبن به آدم من که یه روز تعطیلی جمعه رو به زور تحمل میکنم با تعطیلات رسمی هم مخالفم

حیف نیست تو خونه امپراتوری خودتو داشته باشی لش کنی رو کاناپه لنگاتم بدی هوا هیچکسم کاری بکارت نداشته باشه؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
آره دیگه ایییییش،😂😂😂😂😂😂

خب بعضیا زندگیشون گل و بلبله شوهرشون خوبه دوس دارن بیشتر کنار شوهرشون باشن.

ایش نداره ک

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
 چی هستن مردا همش میچسبن به آدم من که یه روز تعطیلی جمعه رو به زور تحمل میکنم با تعطیلات رسمی ه ...

خب من شوهرمم خونه باشم امپراطوری سر میکنم. تازه بیشتر امپراطورررم😂😂😂😂

2706