2410
2553
عنوان

خانمای گل سوال دارم راجع ب جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خرما و شیر من همیشه تو بارداری خودم بدنیا امد بچه نبود مو بود فقط😢😁😁😁😁😁😁😁😂😂😂

وای من تازه ی هفتس روزی ی لیوان شیر میخورم ب زور 😣😣😣 

پس یادم باشه دیگه هرجور شده بخورم با خرما 

ممنون عزیزم🌺

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
2720
دختر خالم‌ میگفت شیر بادام‌ خوردم‌ بچم‌ پرمو‌‌ شده‌  عمم‌ میگه خرما‌ خوردم‌.... هر کی یه چی م ...

ممنون گلم🌺

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
2714
ربطی به این نداشته منم خوردم ولی بچم پرمو نبود اصلا

عه 😃

وای من تازه ی هفتس روزی ی لیوان شیر میخورم ب زور 😣😣😣  پس یادم باشه دیگه هرجور شده بخورم با ...

کلا خرما و شیر بچه رو درست هم میکنخ روزی چارلیوان ک میش یه کیلو شیر میخوردم

خب دیگه یا اون میشه یا اون یکی یا هم میانگینش،تازه امکان داره تا هفت نسل قبلترم بره

سمت خودم از طرف پدری و‌مادری همه پرپشت😂😂😂

اخه دخترم هست برام مهمه موهاش

گفتم اگ راه حلی داره با خوراکی در حقش ظلم نکنم انجام بدم 🌺

کم مومیشه.دختر ژن پدرو داره پسر ژن مادر

😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩

2706