2726
عنوان

گشادی دریچه قلب و زایمان

1336 بازدید | 16 پست

سلام خانوما

من 25 هفتس باردارم

یکی از دکترهای عمومی با معاینه گوشی پزشکی بهم گفت گشادی دریچه قلب داری ولی برو دکتر قلب خوب معاینه بشی

اگه دکتر قلب هم همین تشخیصو داد، میتونم زایمان طبیعی داشته باشم؟

یاکسایی که دریچه قلبی گشاد دارن نمیتونن؟

تعداد رای : 4
نظرسنجی
گشادی دریچه قلب و زایمان
0
0%
گشادی دریچه قلب و زایمان
4
100%
خدا آن است که ما میخواهیم    کاش ماهم همان بودیم که خدا میخواست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دریچه ی قلبم لقه. 

اینا تو بارداری فهمیدم و وقتی به ماما گفتم گفت هیچ تاثیری رو نوع زایمانت نداره

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2728
چطوری فقط با گوشی تشخیص داده؟

منم تو همین فکرم. 

منو گشادی دریچه قلب دارم و دکتر با اکو تشخیص داد

♦️نظره هرکسی برای خودش محترمه♦️                      🚫توهین و تمسخر فقط بخاطر نظر ممنوع 🚫
بهتون گفتم باید تحت نظر باشین یا چیز نگران کننده ای نیست؟

یبار اکو رفتم فقط گفت قبل از کار دندونپزشکی باید ۸ تا آموکسی‌سیلین بخورم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
یبار اکو رفتم فقط گفت قبل از کار دندونپزشکی باید ۸ تا آموکسی‌سیلین بخورم

آخهدمنم دارم قرص پرانول میخورم ولی نمیدونم چرا گفت تحت نظر باشی بهره،منم تو بارداریم فهمیدم

والا من ی زنم  
آخهدمنم دارم قرص پرانول میخورم ولی نمیدونم چرا گفت تحت نظر باشی بهره،منم تو بارداریم فهمیدم

به منم گفت بخورم ولی با به دکتر مشورت کردم گفت این قرص عوارض زیادی داره و منم نخوردم و الان حدودا ۱۵ سال ازش میگذره.

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
به منم گفت بخورم ولی با به دکتر مشورت کردم گفت این قرص عوارض زیادی داره و منم نخوردم و الان حدودا ۱۵ ...

کلا تپش قلب نمیگیری؟آخه من خیلی تپش قلب میگیرم گاهی اوقا خیلی طولانی میشه و مجبور میشم برم بیمارستان

والا من ی زنم  
چطوری فقط با گوشی تشخیص داده؟

گوشی معاینه رو گذاشت رو سینم گفت نفس بکش

بعد گفت حبس کن

بعد گفت نفس عمیق

بعد گفت دریچت گشاده

ولی برو پیش متخصص قلب که کامل مشخص شه

کلا تپش قلب نمیگیری؟آخه من خیلی تپش قلب میگیرم گاهی اوقا خیلی طولانی میشه و مجبور میشم برم بیمارستان

باید مراقب خودت باشی.سعی کنی عصبانی نشی اظطراب و استرس نگیری.من اگه تپشم خیلی زیاد شد یه قرص میخورم و دمنوش

منم تو همین فکرم.  منو گشادی دریچه قلب دارم و دکتر با اکو تشخیص داد

خب زایمانت رو دکتر زنانت چی گفت بنابه این مشکل؟

2706