2726
عنوان

زایمان زودرس در ۳۴هفتگی

9062 بازدید | 34 پست

سلام.من ۳۲هفته هستم و بعلت پارگی کیسه آب قرار است ۳۴هفتگی ختم بارداری بدهند، کسی بوده که زایمان زودرس ۳۴هفتگی داشته بوده؟احتمال زنده موندن بچه چقدره؟چند روز در ای سیو نوزادان میمونند؟لطفا اگر اطلاعات دارید راهنمایی کنید

برات آمپول برا تکمیل ریه نوشتن

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

سلام من ۳۴ هفته زایمان کردم بچم۶ روز ان ای سیو بود و الان ۲سالو۷ماهشه😍

ننه ....! هرچی بدبختی کشیدیم گفتی "حکمت خداس "          ببین ننه.....          نیشونی این حکمت و بده برم در خونش           بگم د لامصب مشکلت با من چیه اخه...😢                     خداجون خودت نگهدار پسرم و همسر عزیزم باش❤               درسته گاهی از دست شوهر جان عصبیم و تو تاپیکا راجبش بد میحرفم ولی خو دنیامه❤                        پسملی هم که بحثش جداس تاج سرمه👑👑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

احتمال زنده بودن؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه زنده میمونه. اگر شرایطش مساعد باشه حدود یک هفته ..ده روز مراقبت میشه ازش

ولی نگهداری بعدش خیلی سخته چون خیلی کوچولو هست😍

💕 دنیام دخترمه 💕

بالای ۳۰ هفته زنده می مونه اصلا نگران نباش 

یه چند روزی می برنش دستگاه و تا ریش کامل بشه بعد مرخصش می کنن

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

انشالله صحیحو سلامت زایمان میکنی با نی نی برمیگردی خونه شوهر منم ۳۴ هفته بدنیا اومده مادر شوهرم کیسه ابش پاره میشه برای اونم ۳۴ هفته در میارن الانم شوهرم در خدمته نگران نباش

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤

مگه نه کیسه ابت پاره شده 

خو نمیشه که بچه رو بدون آب ول کرد 

چجور بهت دو هفته وقت دادن 

الان بیمارستان بستری 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

۳۴ هفته عاالبه خصوصا ک تحت نظر هستین آمپولاشو میزنن واسه ریه اش من بچم نارس شد بچه ۲۶ هفته میومد خوب میشد میرفت من متاسفانه جون امپول نزده بودم بچمو از دست دادم دور از جون نی نی شما اصلاااا نگران تباش 

به لطف خدا و همه دکتری الان بچه 28 هفته زنده میمونه خیالت راحت راحت . اگه وزنش خوب باشه شاید اصلا توی دستگاههم نره . کباب و دلستر و بستی بخور بذار تثل بشه و جون داره تو که میدونی دیگه زود میخواد بیاد بخور و به خودت برس شاید آب بدنت تامین شد و تا هفته بالاتر نگهداشتن . والا دیروز یه خانم میگفت بچه اش 2100 بود بدنیا اومده اصلا دستگاه هم نرفته مهم وزن بچه است نه هفته وروزش 

2706