2726
عنوان

زندگی نکب من

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 32 پست
خودت تنها برو محتاجش نباشي پررو شده 

نمیزاررررره برم ی جنگی درست میکنه روزی صدبار آرزو مرگش میکنم

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پررو شده ! باهاش سرد باش بهش روو نده خودتو محتاجش نشون نده 

خیلی سرد شدم باهاش دوسالیه بمیره هم سمتش نمیرم بازم همون ادمه

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله
مهریه ات چقدر؟ من تنهایی زندگی کردن ترجیح میدم ب این وضعیت..چرا بچه دار شدی؟مهرتو بگیر فامیل خوبم ند ...

مهرم 214تا

الان ک بچه دارشده . اینجوری نگید 

آخه خانما اکثرا میگن شوهرامون این اخلاقای خیلی بد رو از اول داره مثلا

بعد یکی میاد میگه جداشو، خانم میگه بچه دارم نمیتونم

چرا آخه بچه دارین خب توی اون شرایط آخه؟ فقط برام سواله

منظور  بدی ندارم

مهریه تو بگیر برو نزدیک مامانت اینا جایی اجاره کن.میخوای تا اخر عمر بپوسی؟؟ یه وکیل بگیر بگو مهریه مو کامل گرفتم پولتو بعدش میدم.خاله من همین کار و کرد.البته شوهرش معتاد بود الان دخترش میگه زن هرکی بشی از بابام بهتره.توام پسذت تو اون وضعیت دووم نمیاره اخرش بالاخره میاد سمت تو

آخه خانما اکثرا میگن شوهرامون این اخلاقای خیلی بد رو از اول داره مثلا بعد یکی میاد میگه جداشو، خانم ...

احمق بودم باردارشدم گفتم شاید درس شه

برو چادر بزن در خونه بابات ولی اونجا نمون...از در بیرونت کردن از دیورا بروو تو...بعدم بگرد کاری منشی گری بازاریابی چیزی پبدا کن بچه رو مهد بذار مهریه تو بگیر و زندگیت رو بساز ...فقط نگاهتون به دست اطراافیون نباشه لطفا ...پس خودتون چی؟؟خودتونم به خودتون رحم نمیکنین؟؟بابت رات نداد برو بشین تو همون امامزاده ببین چه  جوری راه میده بعدش

برو چادر بزن در خونه بابات ولی اونجا نمون...از در بیرونت کردن از دیورا بروو تو...بعدم بگرد کاری منشی ...

راست میگی تقصیر خودمه میترسم ازطلاق

2706