2733
2734
عنوان

خانوما کمک لطفا

49 بازدید | 4 پست

حدود٢٠روزازموعدم میگزره دوروزه که وقتی میرم دسشویی لک های قهوه ای خیلی کمرنگ میبینم ودیگه تموم میشه خون نیستا بنظرتون ازچی میتونه باشه؟یعنی عفونت دارم؟؟؟؟؟کسی بوده ک اینجوری شده بوده؟بی بی زدم منفی اومد 

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

خیلی نگرانم نکنه کیست یا....دارم؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو دکتر شاید پریودت دچار مشکل شدہ شاید ھم لکہ حاملگی باشہ

اصلا درد و... ندارم برم دکتر . پریودم دچارمشکل بشه یعنی مشکل حادی دارم؟پریودام ازاول نامنظم بوده

2731
اصلا درد و... ندارم برم دکتر . پریودم دچارمشکل بشه یعنی مشکل حادی دارم؟پریودام ازاول نامنظم بوده

نہ عزیزم بعضی موقع ھا میخوای پریود شی ولی پریودت نمیریزہ دکتر یہ امپول میدہ پریود میشی حالا یہ دہ روز صبر کن بعد بی بی چک بزن اگہ حاملہ نبودی برو دکتر

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂