2737
2734
1 بازدید| 0 پست

سلام خانما خیلی دلم شکسته و ناراحتم لطفا تجربیات و راهنماییاتونو در اختیارم بزارین ....

رفتم غربتلگری اول سونوگرافیم همه چی اوکی بود و عالی اما ج آرمایشم ک اومد نوشته بود intermtation riskبا رنگ قرمز ینی بچه ام سندرم داره و باید برم یه آزمایش سلفری انجام بدم ینی اونجام نشون میده ک بچه ام خدای نکرده سندرمی باشه ؟؟؟؟؟؟

کسی بوده ک بعدا بگن اشتباه شده آزمایشت و سلفری انجام بده بگن همه چیت نرماله؟

🤗🤗🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سل فری بده 

ان شاالله که سالمه

ولی اگر دور از جون سندرم باشه خدا رو شکر کن که زود فهمیدی 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2731

خواهر من بعد از سل فری فهمید مشکلی نداره بچه . نگران نباش 

حتی اگه مشکل داشته باشه خدارو شکر کن فهمیدی و یه عمر قرار نیشت عذاب بکشید . هم خودتون هم اون بچه 

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد

عزیزم اگه جای سقط کردن داره خداروشکر کن.چون برادزاده من با تشخیص اشتباه این سونوگرافی های احمق به دنیا اومدهجلو چشمونن همیشه عذاب میکشیم.که چرا تشخیص درست ندادن و این بچه به دنیا اومد 

سلام.دوستان ممنون میشم برای خوب شدن حال بابام صلوات بفرستید
ینی میشه تو سونو همه چی خوب باشه بعدتوازمایش برعکس باشه؟

اره چون یه سری داده های آماری هستن پر از خطا و اشتباه 

به نظر شما خنده دار نیست که غربال اول برا من زده بود ریسک متوسط 1به 386

ولی تو عربال دوم همون شد ریسک پایین و1 به 30 هزاااار خخخخ

یعنی من قسم خوردم برا بچه دوم اصلا این چرتو پرتا رو ندم

استاتر سونوی آنومالی و ان تی من هیچ مشکلی نداشت و عدد ان تیم 1/3 بود 😊

برا خیلیا مخصوصا اولیو ریک بینابین میزنه که دوباره برن یا اینکه سلفری بدن یا آمینو 

از بارداریت لذت ببر 

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤
2738

گلم میشه عکس سونو و آزمایشت رو بزاری

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
آره برا من اینجوری شده 😔

جواب ازمایشت چندوقته اومد؟

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
آره برا من اینجوری شده 😔

اشکال نداره گلم خدای نکرده اگه ی درصدم مشکل داشته باشه دوباره ازمایشت رو تکرار کن خیالت راحت بشه انشاالله سالمه اما اگه ی درصدم مشکل داشته باشه هنوز وقت داری برا سقط برو تاپیک دیشب منو بخون خواهر شوهرم مثل شما شده سونوش خوب ازمایشش مشکل داشته باید تکرار میکرده اما دکتر بیشعورش نگفته تکرار کن مال 12هفته اش بوده.دیروز رفته پرونده باز کنه پیش دکتر دیگه خصوصی عمل کنه دکتر نگاه کرده گفته چرا ازمایشت رو تکرار نکردی اون موقع الانم 23هفته اش هست اگه مشکل داشته باشی دیگه سقط هم نمیکنن بیچاره دیشب خون گریه میکرد خونه ما

آره برا من اینجوری شده 😔

بنظر من تکرار کنی خیالت خیلی راحت تر میشه

2706