2733
2734
عنوان

شوهرم کم محلی میکنه

284 بازدید | 16 پست

سه هفته س زایمان کردم شوهرم اصلا نمیاد بپرسه خوبی بهتری؟ همه میان حالمو میپرسن غیر اون. دوروز بدن درد داشتم اصلا به روی خودش نیاورد همش سر گوشی بود. تازه دیشب خواهر بیشعورش زنگ زده هرچی از تو دهنش دراومده بهم میگه... که چرا خالم دعوتتون کرده ختنه سورون نوش زنگ زدم به شوهرم گفته بیاین اون گفته مانمیاییم. گفتم خب من که نمی تونم بیام میگه خب تو نیا اون بیاد... میگم بچه زردی داره چجوری بیاد دستمون بند بیمارستان و دکتر ۲۰ روزه... میگه تو و مامانت پرش میکنید چیز یادش میدید😢

شوهرت هیجی خواهرش چه بی ادبه زن زائو کجا پاشه بره اخه بیشعور

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خواهرشوهرتو بلاک کن

جوابشم نده ،چندشو

شوهرتم محل نده ،بعد زایمان تو اون افسردگی گرفته 😒

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
یه مقدار سردی و افسردگی بعد زایمان طبیعیه درست میشه...خواهرشم معلومه روتون به هم بازه وگرنه یه کله آ ...

اون هرازگاهی زنگ میزد یه زری میزد ولی من جواب نمیدادم اما از بعد سقطم جوابشو میدم

خدا ازشون نگذره ... من نمیدونم این عمر بعضی مادرشوهرا و خواهر شوهرا چرا کوتاه نمیشه ما راحت بشیم از فضولی کردناشون از دخالت کردناشون گله و شکایتهای الکی شون ... چرا نمیمیرن ک یه خانواده راحت بشه از دستشون خدا داند

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
خدا ازشون نگذره ... من نمیدونم این عمر بعضی مادرشوهرا و خواهر شوهرا چرا کوتاه نمیشه ما راحت بشیم از ...

والا بخدا خودمونم خواهرشوهریم. یبار به زن داداشام توهین نکردم و بهشون امر و نهی نکردم

2706