2737
2734
بله. شاید من بتونم کمکتون کنم

سلام ممنون ،خواهر من دو سه ماه پیش شوهرش زده دماغشو شکونده بعدش عملش کردن ،الان کاملا خوب شده ،تو بیمارستان دکتر تشخیص داده بود که این با ضزبه دماغش شکسته ،اگه الان بره خواهرم شکایت کنه واز بیمارستان برگه بگیره ،میتونه دیه دماغش رو از شوهرش بگیره ؟؟؟

پسرام همه دنیای منن 😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام ممنون ،خواهر من دو سه ماه پیش شوهرش زده دماغشو شکونده بعدش عملش کردن ،الان کاملا خوب شده ،تو بی ...

بله عزیزم می تونه . علاوه بر پرونده پزشکی ، باید دلیل بیاره که آسیب از سوی همسرش بوده . مثلا شاهد ببره که گواهی کنه همسرش کتک زده و اون ضرب و جرح منجر به شکستن بینی شده.

با بعضی ها نباید بحث کرد ؛ باید به نفهمی شون احترام گذاشت.
سلام ممنون ،خواهر من دو سه ماه پیش شوهرش زده دماغشو شکونده بعدش عملش کردن ،الان کاملا خوب شده ،تو بی ...

باید پزشک قانونی زخم و شکستگی رو میدید بعد میفرستاد بیمارستان تا خلاصه پرونده واسش ببرید تا بتونه مدرک درست کنه واسه شکایتتون

2738
باید پزشک قانونی زخم و شکستگی رو میدید بعد میفرستاد بیمارستان تا خلاصه پرونده واسش ببرید تا بتونه مد ...

یعنی میشه بنظرتون ؟،اگه شکایت کنه دستش ب جایی میرس؟

پسرام همه دنیای منن 😍😍
بله عزیزم می تونه . علاوه بر پرونده پزشکی ، باید دلیل بیاره که آسیب از سوی همسرش بوده . مثلا شاهد بب ...

متاسفانه شاهدی ندلره ،چون تو خونش کتکش زده ،ولی پرونده های دیگه ای هم داره چون قبلا هم کتکش زده بود و دندونش و یکی دو تا از استخوان هایی ک روی قلب قرار دارن و از اینا پرونده دارن 

پسرام همه دنیای منن 😍😍
متاسفانه شاهدی ندلره ،چون تو خونش کتکش زده ،ولی پرونده های دیگه ای هم داره چون قبلا هم کتکش زده بود ...

نسبت به اون پرونده رای صادر شده یا خواهر تون اعلام رضایت کرده؟

نسبت به اون پرونده رای صادر شده یا خواهر تون اعلام رضایت کرده؟

رای صادرشد حتی دیه هم اومد یه بار واسه دندونش ،یه بار هم واسه قفسه سینه اش ،حتی دیه هم اومد ولی بعدش خواهرم هردوبار رضایت داد و رفت خونش 

پسرام همه دنیای منن 😍😍

شکایت کنه خواهر تون . دیر نشده . آگه دادیار پرسید چرا دیر اقدام کردی به شکایت؟بگه حالم بد بوده . اما مطمءن باش نمی پرسه.

برای اثبات ادعا ش استناد کنه به پرونده های قبلی . و همچنین بگه قسم می خورم

2706