2726

سلام خانما خیلی دلم شکسته و ناراحتم لطفا تجربیات و راهنماییاتونو در اختیارم بزارین ....

رفتم غربتلگری اول سونوگرافیم همه چی اوکی بود و عالی اما ج آرمایشم ک اومد نوشته بود intermtation riskبا رنگ قرمز ینی بچه ام سندرم داره و باید برم یه آزمایش سلفری انجام بدم ینی اونجام نشون میده ک بچه ام خدای نکرده سندرمی باشه ؟؟؟؟؟؟

کسی بوده ک بعدا بگن اشتباه شده آزمایشت و سلفری انجام بده بگن هپه چیت نرماله؟

🤗🤗🤗

ناراحت نباش.ایشالله که هیچی نیست.آره به خواهرشوهرم گفته بودن بچت مشکوک به سندروم داون هست تو آزمایش بعدی سالم بود‌.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله که خیره ولس اگه خدایی نکرده مشکل داشته باشه نگهش میداری ؟ واسه خودم همیشه سوال پیش میاد

ان شالله ك بچه استارتر سالمه و براي كسي پيش نياد ولي اون بچه بمونه خودش بيشتر زجر ميكشه و مامان باباشم از زجر كشيدن بچه نابود ميشن 

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2728
ان شالله ك بچه استارتر سالمه و براي كسي پيش نياد ولي اون بچه بمونه خودش بيشتر زجر ميكشه و مامان بابا ...

واسه همین پرسیدم خیلی دردناکه انشالله واسه هیچکس پیش نیاد همه بچه ها سالم بدنیا بیان

عزیزم اینقد الکی انگ به بچت نچسبون،،،اون فقط بر حسب احتماالات یه درصدی میده،،از هر صدتا دوتاش سندروم داره،،،برو ازمایش بده مطمین باش ک سالمه،،،

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉

بله به بنده با قاطعیت میگف نود و نه درصد سندروم داره برو بندازش خانوم ب اصرار ی بار دیگ تکرار کردم  ی ازمایشگا دیگ اشتبا شده بود و بچمم سالمه😕😕😕😕خداازشون نگذره 

2706