2733
2734
عنوان

کیا خودشون یا شوهرشون زگیل تناسیلی داشته و درمان شده ؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 29 پست
آزمایش دادی فهمیدی داری یا زگیل را دیدی؟؟؟؟؟؟ شکل چطوری بود چند تایی یا یکی؟؟؟؟؟؟ سفت بود گوشتی بود ...

نه ازمایش ندادم دیدم سفت نبود ی دونه ای بود ..نزدیکی هم داشتیم

فقط حیدر امیرالمومنین است 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مال جفتمون ی شکل بود 

ببخشید روغن بود که برای میخچه و زگیل بود تاز عطاری خریده بود؟؟؟؟؟؟ دوباره آزمایش ندادید ببینید از بدنت خارج شده ویروسش یا نه ؟؟؟؟؟؟؟ شوهرم قرص آنتی بیوتیک خورد یا نه ؟؟؟؟؟؟

هر شب تا وقتی زیگیل ناپدید بشه ....من خودم پماد اسیکلوویر زدم ...شوهرم قطره زد 

من ندارم نمیدونم حالا ویروسش بدنم هست یا نه ؟؟؟؟ ولی شوهرم زده باید برای اون بزنم بر. الان از عطاری پرسیدم میگه باید یه دوره 40 روز عرق سکنجبینم بخوری تا خون تسویه کنه همه کثافت از بین بره . آب و سرکه طبیعی هم پیدا کنی مخلوط کنی روزی یک ربع بشینی داخلش یا بزنی روی جوش که خالی بزنی شاید بسوزنه ولی داخل آب بشینی سوزش نداری باز 

2738
ببخشید روغن بود که برای میخچه و زگیل بود تاز عطاری خریده بود؟؟؟؟؟؟ دوباره آزمایش ندادید ببینید از بد ...

نه ازمایش. ندادیم وضع مالیم خوب نیس ..اون قطره هم مثل ابه .زرده

فقط حیدر امیرالمومنین است 😍😍

خانما یه سوال زگیل باید حتما تو اطراف الت باشه یا تو رون پا هم باشه همون زگیله تناسلیه

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  
من ندارم نمیدونم حالا ویروسش بدنم هست یا نه ؟؟؟؟ ولی شوهرم زده باید برای اون بزنم بر. الان از عطاری ...

ویروس بیماری زگیل همون hpvهست که انواع خطرناکش باعث سرطان میشه

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  
2706