2726

هفته پیش مامانش زنگ زد خواستگاری....

۱ ساله باهمیم...

دو روز پیش بهم گفت همه پشتِ سرت میگن دخترِ بی اخلاق و دعوایی هستی (حالا هیچکی منو نمیشناسه)

بهم میگفت توضیح بده اینا زنگ خطره و نباید ریسک کنیم سر زندگیمون و این حرفاااا...

بعد که دید من ناراحت شدم حرفشو عوض کرد و گفت نه من طرف توام و به همه گفتم اینطوری نیستی !

قرار بود تو همین روزا مامان من زنگ بزنه دعوتشون کنه

گفتم با این موضوعاتی که پیش اومده صلاح نیست بیان و جدی بشه فعلا 

چون احساس کردم هم خودش هم مادرش شاید دودل هستن 

چون مادرش اینارو انتقال داده و گفته حواستو جمع کن 

۲ ماه پیش هم گفت یکی به مامانم گفته این دختر فلانه و اینا ، اما اون موقع فقط گفت برای من مهم نیست حرف بقیه و خودم میشناسمت 

اما اینبار میگفت توضیح بده ریسکه و زنگ خطره و اینا 

منم بااین وجود نمیتونستم اجازه خواستگاری بدم بهش گفتم من چیزایی که ازت شنیدم رو به مامان و خواهرم انتقال میدم تصمیم با خودشونه ، گفت اگه فکر میکنی لازمه انتقال بده 

چون خونوادش منتظر بودن زشت بود زنگ نزنیم ، اگه هم زنگ میزدیم و میگفتیم نیاید بازهم زشت بود 

خواهرامون باهم دوستن ، من به خواهرم جریان رو گفتم که اونم بره انتقال بده به خواهرِ ایشون و بگه به این دلیل بهتره عقب بندازیم 

خب این دهن بینی پسر رو نمیرسونه ؟ 

به من پیام داده من که گفتم حرف بقیه رو قبول ندارم ، چون چندبار بهم بی احترامی کردی اینا واسم زنگ خطر شده و اینا 

گفت متاسفم واسه خودت و تصمیماتِ شتابزده ت

گفت خواهرم قراره به خواهرت زنگ بزنه نتیجه رو اطلاع بده 

منم میرم میگم بهم بی احترامی کردی و این حرفااا که بدونن من دهن بین نیستم 

من کارِ اشتباهی کردم بچه ها؟ مقصر کیه؟

منم پشت سرشون حرفای خییییلی بدی شنیدم اما به روش نیاوردم و نگفتم بهش ، تا اولین باری که اون گفت از زبون مادرش،اونجا منم گفتم چیزایی ک شنیدم رو و فقط هدفم این بود که همه دشمن دارن و پشت سرشون حرف هست...

اما هیچوقت نگفتم بیا راجب چیزایی که مردم میگن بهم توضیح بده و اینا ...

حالم خیلی بده 

نمیخوام طرف منو بگیرین ها ، فقط به عنوان یک شخص سوم نظرتون رو بگید 

اشتباه کردم؟

تو حرف بد شنيدي

اون اينحوري تهمت ميزنه و منت ميزاره ك بياد جلو

ب نظرم اگرم خاست بياد شما نزار فك كرده كيه

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اول اينكه دهن بينه چون شماراتو اين 1سال شناخته والان ايناحرف مادرش هست 

دوم درمورد چيزايي كه ازشون شنيدي تحقيق كن ومطمن شو

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

عزیزم بدبخت میشی کسی که همون اول کار انقدر دنبال حاشیه و خاله زنک بازی هست و از همون اول کار مامان و خواهرش تو زندگیتونن روزگار برات نمیذاره خواهش می کنم اشتباه من رو نکن و ردش کن مطمئن باش بخت خیلی بهتری در انتظارته

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍
دروغ میگه که براش مهم نیس. اگه نبود چرا به روت اورد؟ ادم دهن بینیه مواظب باش

منم همین و میگم ، بهش گفتم اگ واقعا دلت بامن بود ک این چیزا رو نمیشنیدم ازت ، پس مشخصه که مامانش میتونه تاثیر بذاره 

بعد حرفشو عوض کرد و گفت نه من به همه گفتم که اینطور نیست ، و به این خاطر گفتم ریسکه چون چندبار بهم بی احترامی کوچیکی کردی 

عزیزم بدبخت میشی کسی که همون اول کار انقدر دنبال حاشیه و خاله زنک بازی هست و از همون اول کار مامان و ...

الان تک تکه سلول های بدنم میگه که بااین مدام تو حاشیه هستم مشخصه خونواده ای نداره که بخوان خیلی تحویل بگیرن و رو سرشون بذارن 

میدونم که میشه با کسی ازدواج کنم ک واقعا خواهان باشن 

بهش گفتم بعدِ یکسال شناخت میای عیب میذاری رو من؟؟

همسرمن به خانوادش گفته بود نميخوادبريد تحقيق من شناختمش و بهش اطمينان دارم 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

هیچوقت با همچین ادمی ازدواج نکن. یادمه یه بار من خودم بچه بودم احمق بودم. به پسر خالم گفتم دوس دخترت با پسرای زیادی بوده و از این حرفا. پسر خالم گفت یبار دیگه پشت سر دوس دخترم حرف بزنی من میدونم و تو. الانم خیلی وقته ازدواج کردن و خوشبختن. مرد نباید اصلا اصلا اجازه بده کسی حتی یه کلمه بد دوس دخترشو یا زنشو پیشش بگه. 

بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال مردها برن. بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال آرزوهاشون برن.

ببین دوسته من من دقیقاااا همین موردو داشتم من در مقابل بدی های اون اقا سکوت کردم ولی اون نه . من بهش جواب منفی دادم و گفتم پسری که حرف مامانش واسش اینقدر مهمههه باید بره گم شه حواستو جمع کن مراقب باششش . مامان اون اقا چون از من خوشش نمیومد و میخواست دختر خالشو بگیره پشت سر من صفحه میزاشت 

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
2706