2737
2734
عنوان

خونه خواهر شوهر

674 بازدید | 50 پست

امشب دعوتیم خونه خواهر شوهرم . خیلی کم میریم خونشون یه چن باری هم باهم بحثمون شده جوری که تو جم برگشته به شوهر من گفته بی غیرت.تو خونشونم که میریم هی به همه تعارف میکنه ولی یه کلمه به من تعارف نمیزنه منم اعصابم خورد میشه چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نروووووووو به شوهرت بگو خونه‌مادرت دعوتین 😐این حالتی بری هم اعصاب خودت وخراب میکنی هم بقیه ....

اخه نمیشه نرم. همیشه همینه ولی تو جاهای دیگه که فامیلاشون هستن انقد قربون صدقم میره که نگووو 

2738
یا نرو  یا رفتی به روی خودت نیار و با شوهرت بگو و بخند

اخه نمیشه هی به این میگه فلانی اینو بخور به اون میگه فلانی کم خوردیا یا هی غذا میذاره جلوشون ولی خداییش یه کلمه به من نمیگه بیا سر سفره

اخه نمیشه هی به این میگه فلانی اینو بخور به اون میگه فلانی کم خوردیا یا هی غذا میذاره جلوشون ولی خدا ...

دقیقا برادرشوهر منو داری توصیف میکنی از جلو من لقمه برمیداشت میداد به مادرش منم یبار تو خونش بهش ریدم دیگم هر وقت دعوت میکنه نمیرم عن اقا

تیکر تولد دختر نازنینمه 
دقیقا برادرشوهر منو داری توصیف میکنی از جلو من لقمه برمیداشت میداد به مادرش منم یبار تو خونش بهش رید ...

👍😂😂😂

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
نرو نرو نرو من با برادرشوهرم اینجوریم قطع رابطه بهترینه برادرشونو میخوان باید یادبگیرین به همسرش احت ...

اخه شوهرم با برادرش قهرن از بچگی قهر بودن البته.بهش میگم میگه اخه خانواده منن نمیتونم همشونو ول کنم

2706