2410
2553
عنوان

چند وقت بعد عروسی

338 بازدید | 19 پست

خانواده شوهرتونو دعوت کردین خونتون؟ خانواده خودتونو کی دعوت کردین؟ من الان نزدیک دو هفته ست عروسی کردم نمیدونم کی دعوت کنم ..راستی غذا چی گذاشتین؟

اونا دعوتت کردن؟مااول باید مادرشوهر و مامان خودم دعوت کنن

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

یک ماه بعده عروسی خانواده خودم چون تولد بابام بود...تقریبا شش ماه بعدش خانواده همسرم 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مامان خودم و ک دعوت کردم گفت خونه تازه عروس نمیرن اردیبهشت ک ازدواج کردم واسه عید اومدن

خانواده شوهرمم ک میگفتن تا دوسال نمیریم خونه تازه عروس

ولی من تیر ماه تولد شوهرم دعوت کردم مجبور شدن بیان

شام مرغ بود و خورشت قیمه

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
مامان خودم و ک دعوت کردم گفت خونه تازه عروس نمیرن اردیبهشت ک ازدواج کردم واسه عید اومدن خانواده شوه ...

یعنی تا اونموقع اصلا نیومدن خونتون یا میومدن سر میزدن میرفتن؟

2714
نه منظورم بعد از دعوت اوناست..شما کی دعوت کردین؟

من بعد از اینکه کلا مهمونیا تموم شد مامان بابامو و مادرشوهر پدرشوهرمو دعوت کردم بعدم که خوردیم به عید مهمونی عید دادم 

خدایا ممنونم واسه همه چیز ... خودت مواظب فرشتم باش💛
2706