2733
2739
عنوان

رنگ مو چی بذارم؟

109 بازدید | 12 پست

دارم میرم ارایشگاه

شوهری گفته رنگ مو قهوه ای نذار

خب چی بذارم ؟  😏😏😏

موهامم بخاطر شیردهی کم پشت شده راهنمایی کنید لطفا

بعد زایمان ۱۰۴ کیلو 😥😥...وزن هدف : ۷۰ با قد ۱۷۳.. 😍.ماه اول : ۹۶ 😁ماه دوم باید بشم: ۸۹🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بدون دکلره هر رنگی بذاری قهو ه ای میشه 

درسته

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
2738

من موهامو بلوند کردم ریشه هام دراومدن  مشکیه، به خواهرم میگم نمیخوام دکلره کنم ریشه هامو،رنگ بزارم

میگه رنگ بزاری قهوه ای میشه

بعد رنگ رو دکلره هات روشن میشن

ریشه هات درمیاد مشکی

موهات سه رنگ میشن مدل میشی😂😂😂😂😂😂😂

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
عههه؟؟ واقعا؟ حتی شرابی؟

البته یکمم بستگی ب جنس موهات داره  شرابی تهش ی قهو ه ای بد رنگ میشه 

ببین بگو برات لایت در بیارن با فویل نصف موهاتو دکلره میکنن ک زیادم ب ریشه نمیرسه تا اسیب بزنه رنگتم قشنگ دیده میشه

البته یکمم بستگی ب جنس موهات داره  شرابی تهش ی قهو ه ای بد رنگ میشه  ببین بگو برات لای ...

همین کارو کردم خییییییلی خوشگل شد

بعد زایمان ۱۰۴ کیلو 😥😥...وزن هدف : ۷۰ با قد ۱۷۳.. 😍.ماه اول : ۹۶ 😁ماه دوم باید بشم: ۸۹🤔