2733
2734

از دیروز صبح تب کرده بردیمش دکتر گفت لوزه هاش باد کرده ولی هنوز عفونت نکرده بعد استامینفون داد با شیاف. گذاشتم یکم تبش اومد پایین ولی تا شب تب داشت هنوز از صب تبشو گرفتم صبح ک رو ۳۶ اینا بود البته با تب سنج دیجیتالی.یساعت پیشم ۳۷ و نیم بود.از دیروز بعدازظهرم اسهال شده بچم. دوتا دندون کنار اسیاهاش تازه لثه ش ترکیده ممکنه ازون باشه؟ چیکار کنم چند روز طول میکشه؟ اسهالشم ببخشید زرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شاید ویروس گرفته عزیزم فعلا اگه عفونت نداره شما شیاف برار ببین تبش سه روزه خوب میشه یا نه اگه نشه ...

تبش کم شده عزیزم ولی اسهالش ینی از صب ساعت ۷ اینا یبار کار کرد شکمش شل بود باز خوابید بیدار شد ساعت ۹ یبار کار کرد دیگ هنوز ک شکمش کار نکرده 

2738
تبش کم شده الان ۳۷ و نیم خوبه دیگ 

من دماسنج نزدم تاحالا برای بچه هام .

ولی دست بزن به پیشونیش اگه حتی یه کمم داغه حتما شیافو بزار خدایی نکرده تب بالابره شیاف نزاشته باشی تشنج میکنه به مغزش آسیب میزنه

من دماسنج نزدم تاحالا برای بچه هام . ولی دست بزن به پیشونیش اگه حتی یه کمم داغه حتما شیافو بزار خدا ...

اخه اسهاله شیاف شکمو بیشتر شل میکنه. از دیروز ک شیاف گذاشتم شکمش شل شده

2706