2726

چند روز پیش با خبر شدم بچه ی دومشه.حالا من 7 ماه تو اقدامم هنوز باردار نشدم مادرشوهرم هم مرتب زنگ میزنه و می پرسه چه خبر باردار نشدی هنوز و چرا از شما خبری نیست و......

حالا هم که همه مونو دعوت کرد خونه اش به نظرتون واکنش در برابرشون چی باشه دوست ندارم ضعف نشون بدم بخصوص که شوهرمم عاشق بچه است...من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟😳😳😳😳

سبو بشکست و دل بشکست و جام باده هم بشکست خدایا در سرای ما چه بشکن بشکن است امشب....💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چي كار ميخواي كني؟! عادي باش

به بقيه هم بگو خودم و شوهرم تصميم ميگيريم كي بچه دار شيم اگه به كمك احتياج داشتيم خبرتون ميكنيم

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

حامله شده دیگه طبیعی ترین اتفاق تاریخ شاخ غول که نشکسته. کاری نمیخاد بکنی عادی باش اجازه هم نده کسی مرتب ازت بپرسه چیشد حامله ای یانه. چون این یه مسئله کاملا خصوصیه و به کسی ربطی نداره

هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....

وقتی انقدر به دیگران اجازه دخالت در خصوصی ترین مسائل زندگیتون رو میدید 

هر چی گفتن باید تحمل کنید 

حالا مهم نیست رفتارت چیه 

مهم دلته ک هی داره اذیت میشه 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

بگو فعلا نه امادگیشو داریم نه موقعیت 

جدیدا مادرشوهر منم هی میگه ولی من زیاد محل نمیدم من موندم اخه به اونا چه ربطی داره 😒

مگر یک انتظار را چقد میشود کشید 🙁خدایا یه نی نی ام بمن بده 🙂💕

خیلی ریلکس میری مهمونی و به جاریت هم تبریک میگی در مورد خودتون هم هیچ توضیحی به هیچ کسی نمیدی

ایشالا که به زودی نتیجه بگیری و خبرشو به همه بدی

مثل یه خانوم واقعی رفتار کن 

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2706