2726

من با خانواده شوهرم تو یه ساختمونم . 

دیروز وقتی ماشین جلو در خونه پارک کردم یکدفعه دیدم فضای سبز جلوی خونه مون کلی کارتن و وسیله ریخته شده . یک لحظه همه شون برام آشنا اومد . رفتم جلو دیدم وسایلایی هست که من بالای راه پله گذاشته بودم . انباری چون پر بود دیگه جایی نداشتیم بخاطر همین بغل در پشت بوم وسایلارو چیده بودیم . پدرشوهرم شروع کرده به پاکسازی اونجا . بدون اینکه بپرسه چی لازم دارین چی لازم ندارین همه رو ریخته بیرون . 

دیدم تمام وسایلای تزیین تولد دخترم رو زمین پخش و پلا . کلی پای اونا پول دادم .بسته ی فشفشه ها . دفتر خاطراتم و کتابای درسیم که برا ارشد لازمشون دارم . اسباب بازیهای خیلی سالم دخترم  .وااااای خیلی چیزا 

اعصابم خرد شد .اومدم دیدم پدرشوهرم راه پله وایستاده . همیشه با روی خندان سلام و علیک میکردم . با سردی تمام یه سلام مدل یخخخخخی دادم و رد شدم 🙄

برای اولین بار همچین حرکتی رو زدم 😕

شب پدرشوهرم و زنش اومدن خونه مون 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

پدرشوهرم همینکه نشست گف . چه خبرررر . پاییزه چرا پس اخلاقت اینطوری شده🙄

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید بیچاره فک کرده نمیخاین اونارو میخاین بندازین دور

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2728

میگفتم خوب میشد قبلش میپرسین چیزی لازم دارین یا نه

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
شاید بیچاره فک کرده نمیخاین اونارو میخاین بندازین دور

حرفت درست اما قبلش باید میپرسیده

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
مگه پاییزه اسمه😫

اره اسم دوست من بود

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بهش میگفتی پدر جون چرا اینارو انداختید بیرون ؟لازمشون دارم ولی چون جا نداشتم گذاشتم اونجا ولی اگر اذیتتون میکنه جا به جاش میکنم به خودم میگفتید تو زحمت نمی افتادین

اینجوری شرمنده هم میشه

سریع شکایت کرد . منم شروع کردم گفتم شما چرا باید بدون اجازه من وسایل بیرون بریزید . تا بحال هر اتفاقی می افتاد اصلا باهاشون بحث نمیکردم اصلا باورش نمیشد من بخام حرفی بزنم 

2706