2733
2734
عنوان

عاقلانه بهم بگید چیکار کنم

236 بازدید | 36 پست

زن سابق شوهرم رو گوشیش پیام داده بود اونم مسدودش مرده رفته تو لیست سیاه چندوقت پیش من رفتم سرگوشیش پیامهارو خوندم ولی اصلاً تو روش نیوردم میخواستم ببینم خودش نشونم میده یا میگه بیا ببین یا اینکه اصلا این پیامهارو‌میخونه یا ن ، اگه میخونه روش‌چقدر تاثیر میذاره  با تموم این فکرها سکوت کردم ، حالا دیشب رفتم دیدم کلا پاک کرده پیامهارو ، اولش خیلی ناراحت شدم ک داره ازم پنهون کاری میکنه ولی بعدش ب خودم دلداری دادم‌چون هر سری ک اون اس میده من خیلی اعصابم بهم میریزه گفتم شاید شوهرم بخاطر خودم نشونم نداده ، حالا ب نظرتون بهش بگم ک دیدم ؟؟ البته تموم پیامهاش درمورد بچه بود 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بچه دارن مگه؟شایدم شوهرت میخود تو اعصابت خورد نشه پاک کرده.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

نه نقطه ضعف نشون نده،بعدم هرچند طلاق گرفتن ولی این بچه نقطه ارتباطشونه ک شما نمیتونی قطعش کنی،اگرم قطعش کنی زندگی خودتو از دست میدی،اتفاقا زرنگ باش یکم هوای بچه شوهرتو داشته باش تا دلگرم بشه شوهرت از خانومیت ن حسادت الکی

عزیزم بنظرم حساسیت شماست و نگرانیت بی مورد

فکر میکنم شوهرت نخواسته بدونی که درگیر نشی

پیاما ها هم که میگی درمورد بچه بوده

بگو بنظرم بهش که دیدی

ولی دیگه هیچ وقت یواشکی نرو تو گوشی همسرت

از دست همسرت ناراحت نباش اونا لزومی نمیبینن همه چیو توضیح بدن در موردش حرف بزنن مردا مث ما فک نمیکنن 

پیاما رو هم ک دیدی و میدونس راجب بچه اس 

ارامش خودتو زندگیتو بهم نریز 

بلاخره زن و مردی ک از هم جدا میشن بچه دارن باید باهم ی چیزایی رو راجب بچه مشورت کنن 

2738

وقتی باهم بچه دارن نمیشه اصلا ارتباطشون قطع بشه تو هم زندگیتو بکن و به پیامهاشون کاریت نباشه وقتی میدونی فقط در مورد بچه است اگه پیام احساسی میدیدی یه چیزی

شوهرت اگه اونو میخواست طلاقش نمیداد تو هم ذهنت و پاک کن و زندگیتو بکن

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

نه گلم بزار رو حساب این که نخواسته فکرتو به هم بریزه .. یه پیشنهاد دوستانه بهت میدم هیچ وقت نرو سر گوشی شوهرت الکی حساس نشو ارامش زندگیتونو به هم نریز به هر حال حرف یه بچه اس باید با هم تبادل نظر کنند 

ببین در مورد موضوعی که اذیتت میکنه صریح و در آرامش با همسرت حرف بزن و قرار بذار تا تکلیف معلوم باشه و تو شک هم نیفتی.

مثلا بگو ارتباطشو باهاش قطع کنه، یا بگه در مورد بچه با شما هماهنگ کنه یا نه شما رو در جریان گفتگو و پیامشون بذاره یا کلا کاری کنه شما بیخبر بمونی. ببین چجوری راحتتری و سرش توافق کنید

اشکال نداره. بنده خدا پاک کرده که تو نبینی و اذیت بشی.

میتونی باهاش صحبت و کنی و یه قرار بین خودتون بذارین که هر پیامی اون خانم داد، ایشون به شما نشون بده. اشکالی هم نداره، باعث میشه خیالت راحت باش.

ولی اگه کلا بیخیالش بشی خیلی بهتره. خب به هر حال به واسطه ی بچه باید با هم در ارتباط باشن. کاملا طبیعیه 

شوهر سابق منم بارها پیام رو گوشیم داده و من  صاف و صادق ب شوهرم نشون دادم یا بهش گفتم ،ولی جواب نمیدم ، ولی مادر بچش هدفش بچش نیس یا درمورد من حرف میزنه یا درمورد بچم و خدایی وقتی پیامهارو‌میخونم دلم میگیره ک درمورد بچه من چی میگه ولی من برا بچه اون دارم مادری میکنم ، 

اشکال نداره. بنده خدا پاک کرده که تو نبینی و اذیت بشی. میتونی باهاش صحبت و کنی و یه قرار بین خودتون ...

من مشکلی نداشتم ولی بخدا بسکه بد من و بچمو میگه اعصابم بهم میریزه ، میخواد بگه من واقعا مادر خوبیم ولی داره پیش من بد تربیت میشه 

2706