2737
2734
عنوان

میخوام با میگو غذا درست کنم

210 بازدید | 22 پست

شما میگو رو چجوری درست میکنید؟ 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با یکم پیاز سرخ میکنم خیلی هم خوشمزه میشه

فقط پیاز؟ 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2728

اوووف دلم خواست

من خودم خوراک درست میکنم با برنج سفید

سیر و پیازه فراوون رو خورد میکنم تفت میدم

بعد میگو ها رو میریزم

با ادویه ی خیلی زیاد

سرخ که شد رب میزنم و اب میریزم 

توش فلفل دلمه هم بریزی خوشمزه میشه

سیب زمینی هم له میکنم توش

خدایاشکرت/ ممنون میشم با لایک هاتون و فالو کردن پیجم من رو حمایت کنین pendo.official
2738

میگو رو میتونی با پودر سوخاری و تخم مرغ،سوخاری کنی،هم میتونی با یه قاشق عسل و روغن زیتون و لیموی تازه و جعفری خورد شده طعم دارش کنی بعد از یک ساعت سرخش کنی،هم اینکه ساده سرخش کنی،که بنظر من ساده سرخ شه و همراه پلو شوید سرو شه  از همشون خوشمزه تره،فقط حواست باشه موقع تمیز کردن بند مشکی رنگی که تو کمر میگو هست رو در بیاری 

من اول میگو هامو با یکم آبلیمو میزار رو اجاق کلا ابش خشک بشه ....بعد یپاز و ریز میونم ادویه هرچی باشه میزنم رب خیلی کم بعد میگوها رو میریزم توش اگه فلفل قلمی باشه هم میریزم خیلی خوشمزه میشه

بعد ۸ سال انتظار...🤱...💕بالاخره گرفتمت بغلم فرشته کوچولوی نازنینم  خدایا شکرت💕
میگو پلو عالیه

چجوری درست میکنی؟ 

من اول میگو هامو با یکم آبلیمو میزار رو اجاق کلا ابش خشک بشه ....بعد یپاز و ریز میونم ادویه هرچی باش ...

آبلیمو سفت ش نمیکنه؟ 

من سوخاري مي كنم. ميذارم نيم كيلو ميگو ١٢ ساعت تو يه قاشق سير رنده شده مي مونه بعد تو آرد سفيد، تخم مرغ و آرد سوخاري مي غلطونم و سرخ مي كنم. كنارشم يا سيب زميني سرخ كرده ميدارم يا پياز و قارچ پفكي. ميگو با خمير بنيه م خوب ه. سرچ كني دستورش مياد

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
2706