2726

سلام.خانما تا حالا کسی از پیج مدنپ مانتو خریده تو اینستا سر شما هم کلاه گذاشتن؟دوهفته هست پولای مردم رو به عنوان جشنواره جمع کردن الانم سربالا جواب میدن یا بلاک میکنن

چه کاریه این خریدا اصلا تو فضای مجازی بازار یه جور دیگس مزخرف ترین کارا خدا تومنن اصلا نخر از مجا ...

والا ي كانال دارم تو تل گرام جنساش عالي ب مرقعه ميرسونن خيلي راضيم دو ساله دارم ي مانتو خريدم انقد جنسش عاليه ك نگو 

ولي حوب كلاهبردار خيلي شده ريسكش بالاس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا ي كانال دارم تو تل گرام جنساش عالي ب مرقعه ميرسونن خيلي راضيم دو ساله دارم ي مانتو خريدم انقد ج ...

دوهفته هست مانتوهام رو نفرستادن هردفعه هم زنگ میزنم میگن فردا پس فردا..

2728
چه کاریه این خریدا اصلا تو فضای مجازی بازار یه جور دیگس مزخرف ترین کارا خدا تومنن اصلا نخر از مجا ...

من همیشه خریدم اینترنتی بوده اینا سرم کلاه گذاشتن ایندفعه..پیجی مثل اینا نون خوردن بقیه روهم خراب میکنه واعتمادسازی که پیجای دیگه با مشتری مداری میکنن اینا خراب میکنن هیچکس هم پیگیرشون نیست منکه اخرین خرید اینترنتیم بود.دوتا کلاهبردار مثل اینا باعث میشن کلی شغل درمعرض خطر بیوفته