2703
2553

عزيزم من كه اسمش رو نشنيدم البتع دليلش اينم ميتونه باشه كه من تبريزم😂🤦🏻‍♀️ ولي منم pco هستم بايد دقت كني و طبق دستور جلو بري و خسته نشي ايشالله كه به زودي ني ني بغل بگيريم همه منتظرا

خدا شكرت🙏🏻 

نمیشناسم عزیزم کدوم شهری

لطفا  برای برگشتن موقعیت شغلی شوهرم دعا کنین😭😭😭😭😭😭😭😭چن هفته است نه من نه خودش خواب و خوراک نداریم منکه کارم شده گریه زندگیمون بهم ریخته میخاد خونه و ماشینو بفروشه دیوونه شده ....میشه با دلای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنین 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

عضویتت مبارک

لطفا  برای برگشتن موقعیت شغلی شوهرم دعا کنین😭😭😭😭😭😭😭😭چن هفته است نه من نه خودش خواب و خوراک نداریم منکه کارم شده گریه زندگیمون بهم ریخته میخاد خونه و ماشینو بفروشه دیوونه شده ....میشه با دلای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنین 😍
عزيزم من كه اسمش رو نشنيدم البتع دليلش اينم ميتونه باشه كه من تبريزم😂🤦🏻‍♀️ ولي منم pco هستم بايد ...

سلام عزیزم. 

شما باردار شدین؟! 

کسانی که زیبایی اندیشه دارند، زیبایی تن را به نمایش نمی‌گذارند.

خانوم ها. خانوم دکتر فلورا تاجیک پیجشون تو اینستا هست. اگه لایواشون دنبال کنین درمان میشین. خودم دارم لایواشون دنبال می کنم. اثر مثبت دیدم. البته من ذخیرم کمه

خدایا!!!!راضیم به رضات و مطیع امرت هستم. میدونم تو هر چی بخوای برام صلاحمه.میدونم وقتی توکل می کنم به تو یعنی ایمان دارم که بهترین برام انتخاب می کنی. همیشه ب خودم گفتم و باز می گم. وقتی از خدا یه حاجتی داری این ۴ مورد یادت باشه      ۱. ممکنه یه چیزی من خیلی بخوام ولی صلاحم ندونی  ۲. ممکنه چیزی من اصلا نخوام و صلاح منو تو داشتنش بدونی  ۳. ممکنه بخوام و صلاح بدونی ۴. ممکنه نخوام و صلاح ندونی    در کل هر چی تو بخوای همینه. هوام داشته باش. هوای زنان این سرزمین داشته باش
2714

عزیزم اگر تهرانی حتمن یه وقت با کلینیک‌ هرا بگیر کارشون خیلی خوبه

شماره تماس کلینیکی ک خودم رفتم رو برات میذارم اگر دوست داشتی حتما یه نوبت بگیر مطمئن باش پشیمون نمیشی 

۶۶۹۳۳۹۰۶ کلینیک هرا

چه علائمی داشتی که متوجه شدی pco هستی؟

سلام خوبین؟ یکی از آشناهامون پایانامش در خصوص سلامت زنانه. اگر این پرسشنامه رو چند دقیقه وقت بذارید جواب دید یا اگر کسی رو می‌شناسید واسش ارسال کنید ممنون میشم.
لینک پرسشنامه: https://survey.porsline.ir/s/Ay1TwFrv

منم پلی کیستیکم چاقی و اشتهای زیاد و ریزش موی شدید دارم عزمم رو جزم کردم که 20 کیلو وزنم رو بیارم پا ...

من یک داروی عالی استفاده کردم مکمل هست البته و هم روی پلی کیستیک  تاثیر داره و درمان میکنه هم ناباروری و چاقی طول درمانش ۲ ماهه ست