2726
عنوان

مامانم بهم گفت....😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 27 پست
چقدر راحت برای هر چی الکی بعضیا دلشون میشکنه مادرته حالا به نظر برای بچه هات داده اینم یه مشکل حل نش ...

اخه طرز گفتنش طوری بود که انگار داشت مسخرم میکرد...

همیشه معتقده ک زن یک عدد خدمتکار بیش نیست....یکساعت بشینم رو زمین میگه بی عرضه ای و از خداتم باشه شوهرت گرفتتم

🧚‍♀️👸🏻I AM MY👸🏻🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تازه بچه ها هم آب بازی دوست دارن یه نوع تفریحه براشون 

به نظرم طبیعیه خیلی حساس نشو 

مامانت دلش واسه تو سوخته 

گفته دخترم اذیت می شه با دو تا بچه و فکر کرده به خودت سخت می گیری

ناراحت نشو ازش

2728
احتیاجی ندارن انقد حمام هفته ای دو روز کافیه بعد حمام هم بدنشون رو با شیر بدن چرب کن نذار خشک بشه

من از شامپو بزن استفاده ميكنم براش اصلا خشك نميشه بچه ك سابيدن نميخواد بدنش عين برگ گله ي اب بخوره بلوره ي شامپو ب سرشو تمام 

هر دو روز یه بار میشه هفته ایی سه بار ...حالا موضوع بحث سر یه بار بیشتر حموم بردنه؟؟؟؟اینجور موقع ها به جا ناراحت شدن حرف طرف مقابلو تایید کن بگو شما درست میگی ولی چون زیاد عرق میکنه دکترش گفته زود به زود ببرم حموم..

اخه طرز گفتنش طوری بود که انگار داشت مسخرم میکرد... همیشه معتقده ک زن یک عدد خدمتکار بیش نیست....یک ...

عزیزم الان چند ساله مادرته اخلاقشو میدونی به خاطر خودت میگم بخوای این جور چیزارو توی زندگیت وارد کنی از لحاظ روحی خسته میشی ولش کن فقط بگو باشه غریبه که نیست مادرته

من از شامپو بزن استفاده ميكنم براش اصلا خشك نميشه بچه ك سابيدن نميخواد بدنش عين برگ گله ي اب بخوره ب ...

اتفاقا بچه ها پوستشون با اب هم خشک میشه . حتما بعد حمام پوستشون رو چرب کنید