2733
2734
عنوان

کدوم بسته ایرانسل به صرفه تره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 595 بازدید | 77 پست
سیم کارت جدید همراه اول بگیرم این بسته ها واسم میان؟؟؟؟؟ منظورم همراه اول معمولیه نه دائمی

من ایرانسلم عزیزم.ولی تو تبلیغ هاش دیدم چند گیگ نت هدیه میدن باز سوال کن

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ایرانسل بعد از چند بار استفاد پیشنهاد های ویژه میده که فقط مخصوص همون خط واسه شوهر من خیلی حجمای بال ...

اره درسته👍 منم قبلا 3گیگ نه و پونصد میگرفتم الان شده 6 گیگ 17 .

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2728

ماهمراه اول میزنیم به صرقه تره ایرانسل خیلی گروونن همراه اول ما 11 تومن میدیم ماهی 10 گیگ میدن واسه بعضیا فرق داره من 10 گیگ میدن بابام 20 گیگ  

به نظرم همراه اول بهتره 

ایرانسل 30تومن میدی تازه  گیگ میدن مسخرس.

ببین ستاره داره واسه همه نمیاد من مورد خاصم😎😃

آره والا 

تازه سیم گرفتی 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
چرا همراه اول نمیخرید من۵گیگ میخرم۱۰تومن به بعضیا هم ۱۰ گیگ میده۱۰تومن

کد این چیع.من خط همراه اولم دارم

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2738
 ماهمراه اول میزنیم به صرقه تره ایرانسل خیلی گروونن همراه اول ما 11 تومن میدیم ماهی 10 گیگ می ...

کد چی میزنید .من خط همراه هم دارم ولی اصلا ازش بسته نگرفتم نمیدونم چطوریه کدهاش

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2706