2733
2734
بله مخصوصا الان که مریضم  غذامو میاره تخت می‌ذاره تو دهنم

عزیزم بیماریت چیه

چ همسر خوبی😊

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره امادرست نکنه راحت ترم چون کل اشپزخونه رو زردچوبه ورب گوجه میزنه کلی هم ظرف کثیف میکنه ظرفاشم میشوره نمیذاره تو ابچکون میذاره کنار سینک بدم میاد😄

اما دستپختش خوبه😋

خیلیم اعتماد به نفس داره مث خواهراش درین زمینه😁

2731

هر دو شاغلیم بعضی وقتا بهش می گم یا ببینه غذا نیست و بگم حوصله ندارم بلند میشه غذا درست می کنه 

دستپختشم خوبه 

کل اون یه ساعت و دو ساعت بالا سر غذا وایمیسته موقع دم کشیدن برنج هم چیزی نگم بهش با کفگیر بالا سر قابلمه است یه وقتایی بهش می گم بیا این ور برنج روش بشه دم بکشه     

آره بابا شوهر من کارای خونه رو هم میکنه حمام دستشویی اینارو همیشه خودش میشوره میگه تو خونه بابات ...

چه خوب

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
اسفند دودش کن. بعدشم به قول دکتر حبسی بگو ... واااااااااای عجب غذایی ... چقدر دلم میخواست آشپزی کنی ...

اتفاقا گفتم خدایی خوشمزه هم شده بود خیلیم به به چه چه کردم کفش بریده بود🤣🤣🤣

2738

پارسال بود ی تاپیک زدم راجع ب ماکارانی ...اولش هی اومدن گفتن ماکارونی ..ماکارانی نه ...میبینم ک ی مدته دوستان قبول کردن ک ماکارانیم گفته میشه ...  شوهره منم بلد نیست درست کنه ...املت قشنگ درست میکنه فقطط  

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

وایی

من یه دوس پسر داشتم گاهی اشپزی می کرد

فککک کننن ساعت 3 صبح 

بعد واسه من ویس میداد مدل سامان گلریزه کیه

دستور پخت میداد

چقد می خندیدم

اول حرفاشم صداشو نازک می کرد می گفت جووونم برات بگه خواهر

دلم براش تنگ شد

خدایاشکرت/ ممنون میشم با لایک هاتون و فالو کردن پیجم من رو حمایت کنین pendo.official
هر دو شاغلیم بعضی وقتا بهش می گم یا ببینه غذا نیست و بگم حوصله ندارم بلند میشه غذا درست می کنه  ...

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

اگه حال نداشته باشم ياغذاميخره يانهايتا املت يابندري درست ميكنه غذاها ديگه بلد نيست 

ظرف ميشوره جارو ميكنه

گردگيري بلدنيست انجام نميده (همون بهترانجام نده)

پله هاي راه روراتميزميكنه 

حمام ودستشويي هميشه باخودشه

الان دلم ميخوادقابش كنم يه رمان مشكيم بزنم كنارش       

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2706