2737
2739

از دیروز تا حالا خونریزی خیلی خفیف تر از پریودی دارم، سینه ها و دست و پاهام هم خیلی دردمیکنه،موقع پریودم هست ولی خیلی کمتر از پریودی های قبلم هستش، کسی تجربه داره؟ یعنی میشه باردار باشم، سابقه درد سینه تو پریودی های قبلم نداشتم

فقط باید لک باشه ها لک های خیلی خفیف ببین اگه تا شب همینطور بود وتموم شد مطمئنن بارداری چند روز دیگه باید پریود میشدی

کاربر خیلی خیلی قدیمی ام نی نی سایت و مثل کف دستم میشناسم😁   ولی به لطف دوستان ترکیدم😏🙄      لطفا واسه به سلامت گرفتن دستای نی نیم یه صلوات مهمونم کنید 🥰🥰🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
امروز صبح زدم منفی بود

عزیزم ب نظرم داری پریود میشی گلم منم خیلی اینجوری شدم اگه باردار بود صد در صد تست نشون میداد😔😔😔

کاربر خیلی خیلی قدیمی ام نی نی سایت و مثل کف دستم میشناسم😁   ولی به لطف دوستان ترکیدم😏🙄      لطفا واسه به سلامت گرفتن دستای نی نیم یه صلوات مهمونم کنید 🥰🥰🥰🥰
فقط باید لک باشه ها لک های خیلی خفیف ببین اگه تا شب همینطور بود وتموم شد مطمئنن بارداری چند روز دیگه ...

آها، یعنی اگه خدای نکرده فرداهم لک دیدم یعنی پریودم؟؟

سه چهارروز پیش موقع پریودم بوده عزیزم

امروز صبح زدم منفی بود

خب پس منفی بوده دیگه 

هاله که نداشت 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2738
نه هاله نداشت😔😔آخه حتی این ماه حالت تهوع و سینه درد هم داشتم

پیش میاد اشکال نداره 

اینشالله ماه بعد مامانی 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین