2737
2734
عنوان

پریودم عقب افتاده🤔

261 بازدید | 11 پست

خانمامن  امپول hmg وhcgزدم قرص گلوکفاژولتروزل واینوفولیک خورم ازرور۱۴پریودی هم قرص دوفاستون الان ۱۰روزازتموم شدن دوفاستون میگذره پریودنشدم دوروزم پریودم عقب افتاده یعنی امکان داره باردارباشم...راستی تنبلی تخمدان هم دارم

خداخیلییییییییی بزرگه......ازخداناامیدنشو❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میترسم بزنم ونباشم

مثل من 4 روزه تاخیر کرده و نیومده ولی میترسم بزنم 

هم از مثبت بودنش هم از منفی بودنش میترسم 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
مثل من 4 روزه تاخیر کرده و نیومده ولی میترسم بزنم  هم از مثبت بودنش هم از منفی بودنش میترسم&nb ...

من ازمنفی بودنش میترسم☹☹یعنی برم بخرم بزنم؟

من ازمنفی بودنش میترسم☹☹یعنی برم بخرم بزنم؟

دلو بزن به دریا برو بخر بزن 

تو با خودت بگو میدونم منفیه ولی همینجوری میخوام بزنم ببین مثبت شی ذوق میکنی منفی شه خیلی ناراحت نمیشی 

و اینکه اینشالله به امید خدا یه فندوق کوچولو تو رحمت داره بزرگ میشه 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2738
دلو بزن به دریا برو بخر بزن  تو با خودت بگو میدونم منفیه ولی همینجوری میخوام بزنم ببین مثبت شی ...

وایییییییییی خدارشکرررررررزدم مثبت بود

واااااااای خدارو هزار بار شکر 

😍😍😍😍😍

علائمت بگو 

من هیچ علائمی ندارم به غیر از سینه درد