2733
2734
عنوان

شوهر ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1628 بازدید | 79 پست
امتحان میکنم گلم ممنون

متوجه نشه ها یا اگه اونجوری میگه پس فلان جیز بیارو فلان اصلا سفره رو هم نبر یه دفه بیار به همون ترتیبی که گفتم سعی کن قبلشم بچت بخوابونی اگه کوجیکه. مثلا یه ساعت قبلش

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خونواده شوهرم چند روز مهمان ما هستن  الان نميدونم برم خونه داستان درست كنم يا بيخيالش باشم و م ...

نه بابا بیخیال شو عزیز من 

آقایون ۹۰ درصد شکمو هستن چرا به خاطر همچین چیزی قهر کنی...

فقط با یه سیاست خاصی بعدا که تنها شدی همچین کاری کرد غذا تو بردار برو یه جا دیگه بخور بگو مگه تو صبر کردی ؟منم میخوام اینجا بخورم 

خدایا مرسی❤️💋
این عتیقه هارو از کجا پیدا میکنید؟؟

ادم نمیدونه امضاتون رو باور کنه یا حرفایه الانتون رو؟🤔

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  
2738
دقیقا من برعکسم غذار ومیکشم بعد پارچ ابو بقیه رو میارم باور کن بچه کوچیکم دارم بعضی وقتها هم میره می ...

عزیز دلم اول مخلفات رو بیار آخر کار غذای اصلی روبیار تنها راهش همینه

ادم نمیدونه امضاتون رو باور کنه یا حرفایه الانتون رو؟🤔

حقیقت رو 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
حقیقت رو  

پس لطفا امضاتون رو عوض کنین،چون مشخصه هر چی هست حقیقت نیست،واقعا توانایی مدیریت در زندگیتون صفره وکاملا منفی گرا هستین

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  
پس لطفا امضاتون رو عوض کنین،چون مشخصه هر چی هست حقیقت نیست،واقعا توانایی مدیریت در زندگیتون صفره وکا ...

اونش به خودم ربط داره گلم ❤❤

2706