2726
عنوان

کار عاقلانه چیه؟؟؟

144 بازدید | 16 پست

نمیدونم چیکار کنم؟ی وام میخاییم بگیریم الان تا حالا ک مدارک و...  جور شد شده6تومن و ماهی 500تومن،

حالا موندم ماهی500زیاده در حد400خوب و متناسبه چ کنم یعنی؟یعنی ب بانک بگم کمش کنه 6تومن رو،!؟یا ضرره،فوقش کم آوردم از خود وام بدم برای قسطش؟

مسخره نکنید واقعا لنگ 5تومنیم

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش

😅😅😅😅 لحظه ا ل فک کردم کار با حقوق ماهی 6 تومن پیدا کردی میگی کمع😁😁😁 ببخشید ... همون 6 رو بکیر مجبور میشی ی جور جور کنی اون 100 تومنو

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

۶ تومن میخوای وام بگیری با اقساط ماهانه ۵۰۰ تومن؟ چند تا قسط باید بدی؟ بگو بانک مبلغ قسطط رو ماهانه ۴۰۰ کنه و تعداد اقساط رو بیشتر

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
به نظرم همون 6 خوبه به قول خوددت کم آوردی از همون یه تومن اضافه میدی دیگه

د خب مامانم میگه همه بزای وام سود کم سر و دست میشکنند حالا یک تومنم یک تومنه،

۶ تومن میخوای وام بگیری با اقساط ماهانه ۵۰۰ تومن؟ چند تا قسط باید بدی؟ بگو بانک مبلغ قسطط رو ماهانه ...

نمیکنه اگه همون 6میداد و ماهی400خوب بود ولی میگه نداری باید مبلغو کم کنیم تقریبا 6/500میدم ب بانک

من واقعا متوجه نشدم!

میگه پنج تومن پول لازم دارم.میخوایم وام بگیریم ۶ تومن ماهی پونصد تومن.ولی میترسم زیاد باشه نتونیم قسطاشو بدیم.نمیدونم برم قسطاشو کم کنم یا نه.وامو بگیریم پنج تومنشو خرج کنیم یک تومن باقی مونده رو نگه داریم هروقت کم اوردیم برای قسطاش ازش برداریم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

حالا نتیجه؟و اینم بگم من این پولو گرفتم بیشتر برای زایمان و یوقت کاری باشه5تومن دیگه هم دارم جمعا بشه10تومن 

گقتم تا آبان موقع زایمانم بزارم ی بانک ک سود بده (میدونمم ک آنچنانی نیست ولی خب حالا بانک هم نمیدونم کجا خوبه

13ماهه

خیلی عالیه.اگه کم اوردی از پول خود  وام بردار.ولی خب ۱۳ تا صدتومن هرماه بخوای برداری از پوله میشه یک میلیون و سیصد.ولی تو یک تومن پول اضاف میاری.میخوای همون پنج تومنو بردار که مبلغ قسطاش کم بشه.یا اگه میتونی مدت قسطاشو صحبت کن ببر بالا همون ماهی ۴۰۰ بده.برای سیسمونیت میخوای؟

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2706