2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شیاف درد رو کم میکنه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2738
واقعا؟شیاف پروژسترون مصرف میکنما

آره من زیاد استفاده میکردم. دکترم ب اونایی ک خیلی اذیت میشدن شیاف میداد

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
برو دکتر همین الان

واااااا چراااا خوب نداشته باشه چی میشه منکه نه ماهشواصلا انکار نه انکارحامله بودم

نرگس السادات سابقم گوشیم هنگ کرده برگشت به کارخانه کردم کاربریم ترکیدگی نگین کاربرجدید
عزیزم قرار نیست که تا ابد علائم داشته باشی  منم روزای اول درد رحم و اینا داشتم ،مثل حالت پریود ...

منم علائمم خواب زیاد و دل درد پریودی دل درد پریودیم رفته ولی خوابمم حس میکنم کمتر شده طبیعیه؟

منم علائمم خواب زیاد و دل درد پریودی دل درد پریودیم رفته ولی خوابمم حس میکنم کمتر شده طبیعیه؟

من فقط یک بار ،یهو خوابم گرفت ،همون هفته پنج یا شش 

بعدش دیگه خواب بی خواب 

مثل فنر زرنگ شده بودم ،اره عزیزم همه ش طبیعیه 

چون یه بار  یهو خوابم گرفت قشنگ یادم مونده

2706