2726

سلام بچه ها من دو روزه سخت تصمیم گرفتم ده کیلو از وزنمو بذارم زمین تا عید دوسدارم این کاهش وزنو داشته باشم  واز دیروزه مصمم شدم روزی یک ساعتونیم پیاده روی میکنم شایدم ۲ ساعت یه صبحونه مختصر خوردم الان دارم پیاده روی میکنم اما دوسدارم در کنار رژیم کمچرب وکم کربوهیدراتم و ورزش یه نوشیدنی یا معجونی مصرف کنم ک موقع ورزش یا هر وقتی چربی سوزیو بیشتر کنه شما چیو پیشنهاد میکنید در ضمن اقدامم هستم نمیخوام خدایی نکرده یوقت باردار شدم باعث سقط بشع سختی کارمم همینجاست ک توی اقدامم و۱۰ کیلوام اضافه وزن دارم مکمل رژیمی قرص ویتامین وفولیک اسیدم میخورم  توروخدا کسی گزینه ای بلده ک باعث چربیسوزی بیشتر بخصوص در شکم و پهلو میشع با توجه ب لینکه اقدامم بگه مرسی

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ناشتا یه قاشق چایخوری دارچین با یه کوچولو عسل داخل یه لیوان آب ولرم حل کنو بخور عااااااااالیه،من خود ...

این عالیه خودم ساله پیش بخاطر مشکل مفاصل میخوردم الان یادم اومد کلا شکمم چسبیده بود ب کمرم عجیب لاغرم کرده بود

من شنیدم خودم انجام ندادم صبح ناشتا ۳تا ۴لیوان آب ولرم بخور تویکیش یکم لیمو بریز سیر یه حبه صبح بن ...

سیر ناشتا معده درد نمیاره

2706