2726

بچه ها الان از خواب پریدم دیگه خوابم نبرد رفتم فیسبوک چک کردم دیدم چند نفر پیشنهاد دوستی دادن وااااقعا شاخ در اوردم چون میشناسمشون و خیلی تعجب کردم توی فیسبوک اسم و فامیل خودمه

یک: اونا از کجا منو پیدا کردن؟ ایا شماره منو دارن؟

دو: ایا توی فیسبوک شماره برای همه نمایش داده میشه؟؟

سه: چجوری کلا فیسبوک دیلیت کنم؟

خییییلی حیاتیه توروخدا جواب بدید😭

چه گوهی خوردم نصب کردم

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

شماره نمیخواد 

اسمتو سرچ کردن ، یا از طرف دوستان مشترکتون بهشون پیشنهاد شده

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
شماره نمیخواد  اسمتو سرچ کردن ، یا از طرف دوستان مشترکتون بهشون پیشنهاد شده

من تو فیس بوک شماره وارد کردم اخه

چجوری کلا دیلیت کنم؟؟ 

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شمارت ک همینجوری تو بیو خودت نزاری در دسترس همه نیست یعنی privte میمونه اسمت رو سرچ کنن پیدات ...

من با حساب خودم میزنم روی عکسا، عکسای گالریم تمام میاد. یعنی مال همه نشون میده عکسای گالری منو؟؟😭😭😭😭

من با حساب خودم میزنم روی عکسا، عکسای گالریم تمام میاد. یعنی مال همه نشون میده عکسای گالری منو؟؟😭😭 ...

عزیزم باید بری ببندی ک کیا ببنین و کیا نبینن

عکسات رو اونجا اپلود کردی یا میای تو گالری گوشیت

یادم تورو فراموش..
عزیزم باید بری ببندی ک کیا ببنین و کیا نبینن عکسات رو اونجا اپلود کردی یا میای تو گالری گوشیت

دیلیت کردم😭 خداکنه کسی چیزی ندیده باشه اخه من هیچی بلد نبودم تو فیس